apocalypto dmuchany tor gigant

Zawody zespołowe na imprezie firmowej

Imprezy firmowe to doskonała okazja do spotkania pracowników firmy wraz z ich rodzinami. Turniej firmowy, gdzie pracownicy rywalizują między sobą, to wielkie emocje i najlepsza zabawa.

tory giganty wynajem

Tor z przeszkodami na imprezy

Zbuduj wielki tor z przeszkodami na imprezę plenerową. Dodawaj różne elementy, z których każdy stanowi oddzielną konkurencję podczas rywalizacji zespołowej lub indywidualnej.

dmuchany tor przeszkod 2

Wynajem torów z przeszkdoami

Wszystko co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz zorganizować imprezę na torach wipeout. Poznaj warunki wynajmu i najważniejsze informacje.

strefa plenerowa vr

Strefa VR na imprezie plenerowej

Przenieś imprezę w przestrzeń świata wirtualnego. Poznaj świat nieograniczonych możliwości, pozwól zanużyć się uczestnikom imprezy w innym wymiarze.

wipeout krakow

Wipeout na imprezie plenerowej

Zobacz dlaczego warto wybrać tory Wipeout na imprezę plenerową. Postaw na jakość, nowość, zaskoczenie i orginalny pomysł przeprowadzenia zawodów na Twojej imprezie.

dmuchane tory przeszkod turniej rywalziacja

Nowości eventowe w sezonie 2021

Zobacz jakie nowości przygotowaliśmy na rok 2021. Nowe atrakcje plenerowe dostarczą nowych przeżyć i emocji. Zupełnie nowe konkurencje podczas rywalizacji na zawodach plenerowych.

wipeout tory integracja

Najlepsze atrakcje plenerowe na imprezy

Zobacz jak wybrać najlepsze atrakcje plenerowe w zależności od rodzaju imprezy, koncepcji organizacji, ilości oraz rodzaju uczestnimów a także podmiotu organizującego zabawę.

tory wipeout wynajem

Wynajem dmuchanych torów z przeszkodami

Sprawdź wszystko co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz zorganizować imprezę plenerową. Najważniejsze informacje, zasady i warunki wynajmu. Zobacz wszystko co musisz wiedzieć.

tory giganty imprezy

Imprezy gminne z przeszkodami

Całkiem nowy wymiar imprezy gminnej, zawody drużynowe między sołectwami. Zobacz jak przygotować taką imprezę, spraw by uczestnicy bawili się doskonale, a publiczność głośno kibicowała.

dmuchany tor przeszkod 5

Nowe modele torów gigantów

Zobacz najnowszy tor z przeszkodami w ofercie Apocalypto. Jeszcze więcej metrów do pokonania, jeszcze wiecej przeszkód do ominięcia, jeszcze więcej zaskoczeń dla uczestników wyzwania

wipeout legnica

Zawody w stylu Ninja Warrior

Stwórz swoją imprezę w stylu Ninja Warrior. Teraz każdy może spróbować sił i zmierzyć się w dyscyplinach, znanych jedynie z programów telewizyjnych. Sprawdź jak to zrobić

wipeout katowice

Atrakcje plenerowe najlepsze na eventy

Atrakcje które sprawdzą się na każdej imprezie plenerowej. Zarówno na pikniku firmowym, imprezie masowej, integracji pracowniczej oraz gminnych zawodach między sołectwami.

gigantyczne tory przeszkd wipeout wymiatacz

Impreza plenerowa w stylu programów telewizyjnych Ninja Warrior

Chciałbyś zorganizować w tym sezonie imprezę plenerową inną niż wszystkie do tej pory? Masz ochotę zaskoczyć uczestników ciekawą formą zabawy? Wszystko już było i się znudziło?

tory wipeout na hali

Zobacz jakie trudności czekają na uczestników biegów z przeszkodami

Strome schody, siatki nad przepaścią, ogromne kule, nadlatujące wahadła, dmuchane pale, uchwyty pod sufitem i wiele innych. 

tory na imprezy dla doroslych

Jaki jest sezon 2022 dla dmuchanych torów przeszkód?

Stwórz swoją imprezę w stylu Ninja Warrior. Teraz każdy może spróbować sił i zmierzyć się w dyscyplinach, znanych jedynie z programów telewizyjnych. Sprawdź jak to zrobić

tory na imprezy wipeout

Dmuchany tor przeszkód dla dzieci

Tory przeszkód dla dzieci na imprezy plenerowe to największa atrakcja ostatnich lat. Zwykłe dmuchańce nie mają szans z torami Ninja Warrior.

tory na imprezy apocalypto

Dmuchany tor przeszkód – wynajem na imprezy

Wynajem dmuchanych torów przeszkód na imprezy w całej Polsce. Apocalypto to sprawdzony Partner dla Agencji Eventowych. 

ninja warrior impreza firmowa

Ninja Warrior - dmuchany tor na imprezy plenerowe

Zrób imprezę w stylu Ninja Warrior! Wprowadź wojowników na areny zmagań i rywalziacji!

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event