TURNIEJ FIRMOWY WIPEOUT

Utworzono: niedziela, 19 styczeń 2020 12:28

Zawody na dmuchanych torach przeszkód Wipeout

Rywalizacja, emocje, determinacja na dmuchanych torach przeszkód 

 

TURNIEJ FIRMOWY na imprezach plenerowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zawody to doskonały pomysł zarówno na zmagania podczas imprezy integracyjnej oraz na urozmaicenie każdego pikniku firmowego. Dmuchane tory z przeszkodami pozwalają na biegi indywidualne jak i rywalizację w parach i całymi zespołami. Zawody na imprezach plenerowych to zawsze doskonałe emocje, wielka determinacja i niesamowita zabawa nie tylko dla uczestników pokonujących dmuchane tory przeszkód ale także dla osób obserwujących zmagania.  

SZTAFETA WIPEOUT - Dwa zespoły ustawiają się na starcie, na komendę START zaczyna bieg dwóch pierwszych zawodników z każdej drużyny. Zawodnicy mają za zadanie pokonać wszystkie ustawione na trasie urządzenia i wrócić na początek toru w jak najkrótszym czasie. Kończąc bieg zawodnik przybija "piątkę" następnemu w kolejce zawodnikowi, który teraz rozpoczyna swój bieg. Sztafeta trwa aż wszyscy zawodnicy dwóch zespołów ukończą rywalizację. Kiedy ostatni zawodnicy ukończą bieg, wtedy zostaje zliczony czas zespołów i do rywalizacji mogą przystąpić następne. 

ZBUDUJ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ PRZESZKÓD - to jak będzie wyglądała cała ścieżka zmagań zależy jedynie od wyobraźni organizatora imprezy. Tory wipeout można dowolnie ustawiać i łączyć ze sobą tworząc jedną wielką arenę zmagań lub wiele pojedynczych stacji dla poszczególnych dyscyplin. 

WIELKI FINAŁ - Zwycięski zespół może wyłonić suma zebranych punktów na dużym torze lub kilku stacjach. Ale można także przeprowadzić WIELKI FINAŁ gdzie dwa najlepsze zespoły stoczą raz jeszcze bój, otoczone całą zebraną i wiwatującą firmą. 

Turniej firmowy wipeout to doskonała propozycja na różnego rodzaju eventy plenerowe, rywalizacja zawsze prowadzi do zaangażowania uczestników a to czyni zabawę jeszcze lepszą. Gigantyczne tory przeszkód doskonale się sprawdzają podczas zawodów, są bezpieczne dla uczestników, a ich rozmiary i design stanowią wizualną oprawę całej imprezy. Tory są otwarte, dzięki temu pozostali goście wydarzenia mogą obserwować zmagania i się nimi ekscytować. 

Tory przeszkód zawsze przyciągają największe zainteresowanie, kiedy zawody dobiegają końca, zaczynają się tworzyć kolejki chętnych, którzy też chcą wejść na areny zmagań.

 


Radosław Bąk  


 

DLACZEGO TURNIEJ FIRMOWY WIPEOUT ?

 • EMOCJE: Rywalizacja na torach przeszkód to zawsze ogromne emocje 

 • RYWALIZACJA:  Współpraca i rywalizacja to najlepsza zabawa 

 • ZABAWA: Tory przeszkód to zabawa dla uczestników oraz widzów   

 • OPRAWA: Doskonały design torów przeszkód przyciąga z daleka 

 • ORYGINALNY POMYSŁ: Zaskocz niesamowitym pomysłem na imprezę !

 • WYBÓR: To jak ostatecznie będzie wyglądał cały tor zależy od Ciebie 

 • ZWYCIĘSTWO: Aby zwyciężyć trzeba się zaangażować i walczyć 

NA JAKICH IMPREZACH TORY PRZESZKÓD ?

 • IMPREZA FIRMOWA: Turniej firmowy dla pracowników i zabawa dla rodzin 

 • IMPREZA INTEGRACYJNA: Rywalizacja i zabawa dla pracowników firmy 

 • TEAM BUILDING: Areny zmagań, współzawodnictwa oraz współpracy 

 • PIKNIK FIRMOWY: Doskonałe atrakcje dla pracowników i ich najbliższych

 • IMPREZA MASOWA: Tory przyciągają największe kolejki zainteresowanych

 • IMPREZA GMINNA: Przygotuj zmagania dla mieszkańców gminy, turniej sołectw 

 • DNI MIAST: Doskonała oprawa imprezy połączona z najlepszą zabawą 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event