Wynajem dmuchanych torów przeszkód

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Co należy wiedzieć przed wynajęciem dmuchanego toru z przeszkodami?

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę chcąc wynająć tory przeszkód Wiepout?  

Dmuchane tory przeszkód wynajmowane na imprezy, zapewniają jej ekstremalny wymiar w kilku obszarach. Wipeput to emocjonująca rywalizacja uczestników, to przeszkody do pokonania dla drużyn na imprezach firmowych. Gigantyczne tory to także ogromne wymiary, które zapewniają niesamowitą oprawę wizualną każdego wydarzenia plenerowego. To wszystko powoduje, że musimy wiedzieć, z czym wiąże się wynajem dmuchanych torów wipeout na imprezy plenerowe.Co trzeba wiedzieć chcąc wynająć tory wipeout na imprezę?DLA KOGO SĄ DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

Wipeout jest doskonałą atrakcją plenerową dla wszystkich osób, sprawnych fizycznie na tyle by po nich przebiec. Doskonale bawią się na nich kilkuletnie dzieci, jak i wysportowani młodzi ludzie. Oczywiście od sposobu organizacji imprezy oraz od rodzaju wybranych urządzeń będzie zależał stopień trudności.

PRZEPROWADZENIE ZAWODÓW

Tory Wipeout można wykorzystać na różnego rodzaju imprezach. Sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku wielkich imprez masowych na tysiące uczestników, na imprezach integracyjnych, gdzie chcemy przeprowadzić zawody firmowe dla kilkudziesięciu osób.

W przypadku imprez firmowych, integracyjnych ale także imprez gminnych, można przeprowadzić zawody zespołowe na torach przeszkód. Jest wiele pomysłów na przygotowanie turnieju firmowego czy zawody gminne, dlatego zawsze podpowiadamy najlepsze rozwiązania. My zawsze rekomendujemy sztafetę – gdzie zespoły rywalizują ze sobą, na czas, łącząc emocje, determinację i dużo śmiechu.


PROWADZENIE IMPREZY

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że w przypadku imprez firmowych i integracyjnych, doskonale, jeżeli dmuchanym torom przeszkód towarzyszy osoba, która prowadzi imprezę. Dobry konferansjer zachęci drużyny do rywalizacji, poprowadzi zawody w taki sposób, że zaangażuje całą publikę do kibicowania. Sami pomagamy nie prowadzimy imprez, ale zawsze chętnie pomożemy w przeprowadzeniu rywalizacji, ustawiając zawodników czy zliczając czasy i punkty.


OPRAWA WIZUALNA

Nasze wszystkie urządzenia pochodzą od jednego producenta, najlepszego producenta tego typu sprzętu, oryginalnych torów Wipeout. Wszystkie tory przeszkód mają takie same wzornictwo oraz kolorystykę, dzięki temu stanowią jednolitą, całościową strefę Wipeout. Planując imprezę, warto wziąć to pod uwagę, aby stworzyć jednolite miejsce zabawy i rywalizacji. Nawet plenerową strefę wirtualnej rzeczywistości VR-ONE, wynajmujemy w takim samym wzornictwie, aby także pasowała do całości.


OGROMNE WYMIARY

Dmuchane tory mają ogromne wymiary w stosunku do zwykłych dmuchanych atrakcji, często występujących na imprezach plenerowych. Pojedyncze giganty posiadają długości nawet 25 metrów, a połączenie kilku elementów może stworzyć to o długości nawet 100 metrów. A trzeba jeszcze pamiętać o pozostawieniu miejsca na wejście, wyjście, zakotwiczenie urządzeń, pompy i trawniki po których, będą biegać.


ZAPOTRZEBOWANIE NA PRĄD

Jeżeli zamierzamy zbudować arenę zmagań Wipeout składającą się z kilku dmuchanych torów przeszkód, musimy liczyć się z tym, że zapotrzebowanie na prąd będzie stosunkowo wysokie. Dlatego trzeba skonsultować z nami, czy dana lokalizacja imprezy, jest zasobna w prąd o odpowiedniej wartości.


ODPOWIEDNI TEREN

Dmuchane atrakcje plenerowe zawsze muszą dla bezpieczeństwa uczestników imprezy, być zakotwiczone do terenu. Dlatego teren musi być trawiasty aby, kotwy mogły zostać wbite w ziemie. Oczywiście zdarzają się różne tereny, np. w pełni wybrukowane, i tutaj także musimy znaleźć rozwiązanie, jak np. zakotwiczenie do pojemników wypełnionych z wodą, dlatego zawsze napisz nam, jaki jest teren, abyśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie.


OBSŁUGA URZĄDZEŃ

Apocalypto zawsze zapewnia obsługę dmuchanych torów przeszkód na imprezach, dbamy o to, aby na urządzeniach przebywała właściwa liczba osób, wpuszczamy i wypuszczamy uczestników, sprawdzamy czy wszystko odbywa się bezpiecznie. Zawsze dbamy o to, aby nasza obsługa była pomocna, kulturalna i na wysokim poziomie.


Radosław Bąk | APOCALYPTO


 


 

 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event