PLENEROWA STREFA VR

Utworzono: niedziela, 19 styczeń 2020 12:28

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Strefa VR na imprezie plenerowej 

 

STREFA VR  pozwala przenieść uczestników imprezy do świata wirtualnej rzeczywistości. Specjalnie przygotowany pawilon plenerowy pozwala stworzyć Strefę VR na każdej imprezie plenerowej. VR dostarcza niesamowitych doznań wizualnych a także emocjonalnych, pozwala przenieść uczestnika do rzeczywistości wirtualnej w której może przeżywać chwile niedostępne w realnym świecie. Świat VR pozwala spacerować po międzynarodowej stacji kosmicznej a także strzelać z łuków w czasach średniowiecza, odbywać trening STAR WARS a zaraz potem zmęczyć się podczas treningu bokserskiego. Strefa VR zawsze przyciąga ogromne zainteresowanie i kolejki chętnych od początku do samego końca imprezy. 

 

PAWILON PLENEROWY  - Specjalnie przygotowany pawilon plenerowy spełnia wiele funkcji. Estetyka i imponujące rozmiary powodują, że Pawilon doskonale się prezentuje i jest oprawą wizualną każdej imprezy plenerowej. Czarno-czerwony design powoduje, że w połączeniu z dmuchanymi torami przeszkód prezentują się jak spójna strefa atrakcji. Pawilon został specjalnie przyciemniony aby czuła technologia VR mogła działać precyzyjnie. Pawilon jest także duży i wysoki a dzięki temu daje komfort uczestnikom przebywającym w jego wnętrzu.

 

SPRZĘT VR - korzystamy z najwyższej jakości Sprzętu VR od Oculus Rift, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać jakość doznań na najwyższym obecnie poziomie. Wrażenia wizualna oraz ruchowe uczestników korzystających z technologii Oculus Rift, nie są porównywalne z żadnymi innymi okularami. 

 

APLIKACJE VR  - Dostosowujemy zawsze do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników. Ogromny wybór aplikacji powoduje, że możemy zaproponować każdemu uczestnikowi ciekawą propozycje. Aplikacje VR umożliwiają rozrywkę, edukację, oglądanie niesamowitych projekcji czy interakcję ze światem wirtualnej rzeczywistości. 

 

STANOWISKA VR - Zostały specjalnie przygotowane na potrzeby eventów. Zapewniają komfort uczestnikom eventu, dają odpowiednią przestrzeń do zabawy, a także likwidują problem ciągnących się za uczestnikami kabli. Stanowiska VR są wyposażone w ekrany, na których widzowie mogą śledzić każdy ruch uczestników. 

 

OBSŁUGA VR  - Zapewniamy profesjonalną i zaangażowaną obsługę Strefy VR, która nie tylko obsługuje sprzęt ale także aktywnie doradza uczestnikom eventu. 

 

Symulatory VR to nowość na imprezach plenerowych, najlepszy sprzęt i oprogramowanie VR dostarczają uczestnikom najlepszych doznań, dlatego będzie to na długo niezapomniane przeżycie dla każdego gościa eventu. Sprawdź na:  PLENEROWA STREFA VR

Łukasz Rudzki VR-ONE


 

APOCALYPTO - Plenerowa Strefa VR

 • JAKOŚĆ: Najwyższej jakości sprzęt oraz oprogramowanie VR

 • KOMFORT:  Wygodne stanowiska, żadnych kabli pod nogami  

 • OPRAWA WIZUALNA: Doskonały wygląd, imponujące rozmiary pawilonu   

 • SZEROKI WYBÓR: Cała platforma aplikacji VR do wyboru uczestników 

 • DOSTOSOWANIE: Do rodzaju imprezy, ilości uczestników

 • PROFESJONALIZM: Profesjonalna i zaangażowana obsługa  

Dlaczego wybrać Strefę VR ?

 • NOWOŚĆ: Nowe atrakcje zawsze przyciągają zainteresowanie 

 • EMOCJE: VR wywołuje ogromne doznania emocjonalne

 • PRZEŻYCIA: Uczestnicy mogą przeżyć chwile niedostępne w realnym świecie 

 • ZABAWA: Niesamowita rozrywka, zabawa której nie chce się kończyć 

 • RUCH: Ruchy całego ciała przeniesione do wirtualnej rzeczywistości 

 • PRZEZNACZENIE: Dzieci, młodzież, dorośli 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event