Ninja warrior na imprezie

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Impreza plenerowa w stylu programów telewizyjnych Ninja Warrior

Chciałbyś zorganizować w tym sezonie imprezę plenerową inną niż wszystkie do tej pory? Masz ochotę zaskoczyć uczestników ciekawą formą zabawy? Wszystko już było i się znudziło?

To genialnie! W tym roku postaw na emocje, determinację i zmagania: wprowadź uczestników imprezy na areny zmagań i rywalizacji, do tej pory znane jedynie z programów telewizyjnych Ninja Warrior lub Wipeout.


Impreza plenerowa dla wojowników Ninja Warrior

 

Ninja Warrior to popularny program telewizyjny, w którym zawodnicy rywalizują ze sobą w pokonywaniu przeróżnych przeszkód w jak najlepszym czasie. Przeszkody wymagają niezwykłej sprawności fizycznej od uczestników, a im jest ciężej, tym ciekawiej dla publiczności. Rozgrywka jest szybka i wciągająca, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród publiczności.

Teraz możesz sam przygotować imprezę plenerową w stylu Ninja Warrior! Wprowadzić uczestników na areny zmagań i walki o zwycięstwo. Zaskocz wszystkich nie tylko niesamowitą formą zabawy, ale także najlepszą oprawą wizualną, która przyciąga uwagę już z daleka.wipeout na haliJak przygotować imprezę z zawodami Ninja Warrior?

 

Aby przygotować imprezę w stylu programów telewizyjnych „Ninja Warrior” lub „Wipeout”, niezbędne są dmuchane tory przeszkód.
Tory mają gigantyczne rozmiary i niesamowicie się prezentują. Są wypełnione różnego rodzaju przeszkodami do pokonania przez zawodników. Każdy tor to inna dyscyplina i inny rodzaj trudności do przejścia. Tylko od Ciebie zależy, jak długi będzie tor do pokonania. Mamy ich wiele, zobacz wszystkie i wybierz najlepsze.

 

 

tory giganty na turniej


Jakie przeszkody do pokonania czekają na zawodników?

 

Dmuchane tory z przeszkodami to wyzwanie nawet dla najbardziej sprawnych fizycznie osób. Do pokonania są drabinki podwieszane do sufitu, które można przejść jedynie korzystając z siły swoich ramion.

Następnie ogromne kule, które tylko dla widzów nie wydają się takie duże, natomiast są wielkie, kiedy się na nich stoi. Drabinki, przepaść, zjeżdżalnie, nadlatujące kule i wahadła, rampa do skoku — to tylko niektóre z licznych przeszkód na drodze do zwycięstwa.wipeout torun
Rywalizacja drużynowa czy indywidualna

 

Tylko od Ciebie zależy, jaka będzie koncepcja rywalizacji. Możesz pozwolić uczestnikom na indywidualne zmagania, gdzie każdy będzie mógł sam pokonać cały dystans torów. Możesz także przygotować zawody drużynowe na torach przeszkód na swojej imprezie. Wówczas zawodnicy są dobrani w drużyny, i wspólnie walczą o jak najlepszy wynik dla swojego zespołu.

tor gigant impreza

 

 

Na jakich imprezach najlepiej sprawdzi się Ninja Warrior?

 

Impreza w stylu Ninja Warrior lub Wipeout sprawdzi się doskonale na dużym firmowym pikniku rodzinnym, gdzie wyzwanie będą mogli podjąć zarówno dzieci, jak i ich rodzice. To również odpowiednie rozwiązanie na imprezie integracyjnej, gdzie drużyny pracowników stoczą walkę między sobą o najbardziej sprawny fizycznie dział firmy.

Wielkim hitem są zawody drużynowe na imprezach gminnych, gdzie przedstawiciele sołectw, strażacy, piłkarze i młodzież z okolicznych szkół rywalizuje na punkty o zwycięstwo.

tory wipeout eventy

 

Czy dostęp do urządzeń w stylu Ninja Warrior jest wszędzie w Polsce?

 

Tak! Apocalypto działa w całym kraju, wynajmując i obsługując gigantyczne tory przeszkód na imprezy. Nie ważne czy planujesz imprezę w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, czy Gdańsku. Wszędzie jesteśmy do Twojej dyspozycji.

dmuchane tory przeszkod turniej firm

 

 

Co muszę wiedzieć, żeby zorganizować zawody Ninja Warrior?

 

Przeczytaj najważniejsze informacje oraz nasz regulamin aby sprawdzić, co musisz wiedzieć przed przygotowaniem zawodów w stylu Ninja Warrior lub Wipeout. Sprawdź także rozmiary poszczególnych torów, aby zyskać pewność, że masz odpowiednio dużo miejsca na ich rozstawienie.

 

Ninja Warrior — hit sezonu imprez plenerowych 2022

 

Już poprzedni sezon, choć ograniczony przez epidemię, pokazał nam, czego dzisiaj chcą uczestnicy imprez plenerowych. To adrenalina, ciekawość, emocje i determinacja w walce o zwycięstwo, przy głośnych owacjach publiczności. Nie czekaj, już dzisiaj zacznij przygotowywać imprezę plenerową, niezależnie czy będzie to impreza firmowa, czy impreza gminna dla lokalnej społeczności. Każdy może wejść na areny zmagań i zostać wojownikiem Ninja Warrior!

 

 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event