Wipeout-Ninja-Warrior-na-imprezach-w-sezonie-2022

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Jaki jest sezon 2022 dla dmuchanych torów przeszkód?

Sezon 2022 to powrót do działalności po 2-letniej przerwie spowodowanej światową epidemią. Przez długi czas bieżącego roku. Najpierw epidemia, a następnie sytuacja polityczna w Ukrainie przyniosły wiele wątpliwości co do tego, jaki będzie ten sezon dla imprez plenerowych, pikników firmowych, wydarzeń społeczności lokalnych czy imprez masowych. W maju wiele się zmieniło i zaczęły napływać zapytania z całej Polski. Bardzo dużo pracy biurowej oraz marketingowej zaowocowało wieloma podpisanymi umowami na wynajem dmuchanych torów przeszkód.


Sezon szybko pokazał, co się zmieniło przez ten czas – przede wszystkim odbyło się bardzo mało imprez masowych i dużych pikników firmowych, których do tej pory na przełomie maja/czerwca zawsze było najwięcej. W tym sezonie zdecydowanie wygrały imprezy integracyjne, imprezy typu team building oparte o rywalizację, emocje oraz determinację do wygranej.

 tory na imprezy zawody


Zawody na torze przeszkód

Zawody firmowe na dmuchanym torze przeszkód to typ imprezy, na której Apocalypto w obecnym sezonie bywa najczęściej. Tego typu imprezy przygotowane są dla pracowników firm, czyli osób, które chcą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie pragną powalczyć o najlepszy wynik dla swojego zespołu. Organizatorzy imprez często tworzyli eventy na podstawie popularnych programów telewizyjnych, takie jak Wipeout czy Ninja Warrior, aby wprowadzić uczestników na areny zmagań i rywalizacji. Prowadziło to do wyzwolenia emocji na imprezach, a ponadto dawało dużo zabawy.tory na imprezy wipeout

Jak wyglądają zawody na torach z przeszkodami?  To zależy od koncepcji imprezy oraz pomysłu organizatora. Zmagania mogą być indywidualne lub zespołowe. Najczęściej wygrywa opcja zawodów drużynowych, gdzie kilkuosobowe zespoły rywalizują ze sobą o jak najlepsze wyniki.

Zawody mogą polegać na ściganiu się na czas lub na ilości pokonanych przeszkód. W zależności od wybranych torów liczymy i zapisujemy liczbę punktów lub czasy wyścigu. Wszystko zależy jakie moduły zbudują dmuchany tor przeszkód

.

 

tory na imprezy apocalypto


Najlepsze tory z przeszkodami dla wszystkich!

 

Największym zainteresowaniem jak zawsze cieszą się największe dmuchane tory przeszkód: tor GIANT, WIPEOUT oraz nasza nowość – TOR CHALLENGER. Ale dopiero w połączeniu z pozostałymi tworzą one naprawdę wielki i ciężki do zdobycia dmuchany tor przeszkód – arenę zmagań o najlepsze wyniki. Taka forma rozrywki cieszy uczestników i jest czymś nowym, czego najczęściej do tej pory nie doświadczyli, o czym mamy okazję się przekonać po ich reakcjach czy w trakcie rozmów podczas imprez. Największym zainteresowaniem jak zawsze cieszą się największe dmuchane tory przeszkód: tor GIANT, Wipeout oraz nasza nowość – tor Challenger. Ale dopiero w połączeniu z pozostałymi tworzą one naprawdę wielki i ciężki do zdobycia dmuchany tor przeszkód – arenę zmagań o najlepsze wyniki. Taka forma rozrywki cieszy uczestników i jest czymś nowym, czego najczęściej do tej pory nie doświadczyli, o czym mamy okazję się przekonać po ich reakcjach czy w trakcie rozmów podczas imprez.

Jednak nie tylko imprezy integracyjne odbywały się w tym sezonie. Jak zawsze tory przyciągnęły największych kibiców Wipeout i Ninja Warrior, czyli dzieci. Zawsze tam, gdzie pojawiają się dmuchane tory, natychmiast zostają one zauważone, a następnie przejęte przez kolejki dzieci chętnych do zmierzenia się z przeszkodami. Po wielu latach dominacji dmuchańców w postaci zamków dzieci znudziły się nimi i teraz chcą rywalizować ze sobą na dmuchanych Gigantach.

tory na imprezy dla dzieci
Wipeout i Ninja Warrior na eventy integracyjne 

Podsumowując pierwszą połowę sezonu, trzeba przyznać, że jest on nieco inny niż dotychczasowe. Aktywna fizycznie forma zabawy, otwarcie na nowości, poczucie estetyki oraz coraz większa profesjonalizacja rynku eventów w Polsce będzie promowała te firmy, które pamiętają właśnie o tych kwestiach i tą drogą podążają

Radosław Bąk
 APOCALYPTO

 

 

 

 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event