Najlepsze atrakcje na imprezy plenerowe

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Apocalypto - rywalizacja na dmuchanych torach

Co robimy, gdzie działamy, dla kogo pracowaliśmy ?  

 

Apocalypto od wielu lat zmienia się, aby dostarczyć uczestnikom imprez plenerowych jak najlepszych emocji, zabawy i rywalizacji. Wynajmując Areny zmagań WIPEOUT na różnego rodzaju wydarzenia o charakterze plenerowym, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie a nasze tory były najlepszą oprawą wizualną eventu.

 

W jakich imprezach bierzemy udział?

 

Imprezy masowedmuchane tory przeszkód doskonale sprawdzają się na imprezach, na których może być od kilku do kilkunastu tysięcy ludzi. Urządzenia mają gigantyczne rozmiary, dlatego szybko przyciągają uwagę uczestników imprezy. Tory doskonale się sprawdzają, ponieważ potrafią przyciągnąć ogromne kolejki zainteresowanych a jednocześnie sprawnie ich obsłużyć. Tory wipeout na imprezach masowych pozwalają na zabawę nie tylko najmłodszym uczestnikom, ale także ich rodzicom i opiekunom.

 

Imprezy firmowe – to wydarzenia, na których najczęściej bierzemy udział. Imprezy tego typu często pozwalają na przeprowadzenie zawodów firmowych, gdzie najczęściej załogę dzieli się na kilka zespołów, które rywalizują ze sobą. Towarzyszy temu bardzo dużo śmiechu, nie tylko uczestników, ale przede wszystkim obserwującym zmagania kibicom. Imprezy firmowe pozwalają na zabawę zarówno dzieci jak i rodzicom, którzy często wchodzą na tory wraz ze swoimi dziećmi.

 

Imprezy integracyjnedmuchany tor przeszkód to urządzenie, które pozwala na przeprowadzenie najlepszej rywalizacji. Nie ma lepszej integracji niż połączenie zabawy z zmaganiami uczestników. Podczas imprez integracyjnych, pracownicy łączą się w zespoły, aby rywalizować ze swoimi kolegami i koleżankami z pracy. Wszyscy się dobrze znają, więc zabawa jest jeszcze lepsza.

 

Co przygotowaliśmy w sezonie 2021?

Gigantyczne tory wipeout w jeszcze większej ilości z wieloma nowymi przeszkodami do pokonania. Sprawdź które urządzenie najlepiej sprawdzi się na imprezie plenerowej którą chcesz zorganizować: 

GIGANT 

CHALLENGER 

WIPEOUT 

TRAPEZ 

INDIANA

WIEŻA 

MATRIX 

 

Gdzie działamy?

 

Apocalypto działa na terenie całej Polski. Braliśmy udział w imprezach plenerowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Legnicy, Opolu, Kołobrzegu, Gorzowie Wielkopolskim i wielu innym mniejszym i większym miejscowościom.

 

Dla kogo działamy?

 

Braliśmy udział w wydarzeniach dla kilkudziesięciu osób oraz na imprezach dla kilkudziesięciu tysięcy osób. Zawsze dostosowujemy się do wymagań organizatora. Najczęściej działamy na zlecenie Agencji Eventowych, Firm oraz Instytucji samorządowych. Naszymi klientami są największe Agencje Eventowe w Polsce a imprezy obsługiwaliśmy dla takich firm jak: KGHM, Orange, Microsoft, Amazon, VW, Danone, Arcelor Mittal, Tauron, Heineken i wielu, wielu innych.

 

Radosław Bak


 


 

 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event