Impreza gminna na dmuchanych torach przeszkód

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Dmuchane tory przeszkód na imprezach gminnych

Jak przygotować imprezę gminną, turniej sołectw, dni miast, dzień strażaka, dożynki na dmuchanych torach przeszkód?  

Przygotowujesz imprezę dla swojej miejscowości, gminy, sołectwa, społeczności lokalnej, dożynki? Do tej pory wszystko już było i chcesz pokazać coś zupełnie nowego i wyjątkowego? Szukasz atrakcji, z których będą mogli skorzystać nie tylko dzieci ale także ich rodzice? Czegoś, co nie tylko dostarczy ogrom zabawy, ale będzie także doskonała oprawą wizualną dla całej imprezy? Czegoś zupełnie nowego?


To doskonale, czas na Dmuchane Tory Przeszkód!

 

Gigantyczne areny zmagań, gdy tylko pojawiły się na eventach i imprezach firmowych, bardzo szybko zdobyły ogromne zainteresowanie i przyciągały największe kolejki chętnych. Dzięki gigantycznym rozmiarom, szybko przykuwały uwagę nie tylko dzieci, ale także dorosłych uczestników imprez, którzy w końcu, także mogli się pobawić, zamiast tylko obserwować zabawę dzieci.


Teraz nadszedł czas, aby Dmuchane Tory Przeszkód pojawiły się na imprezach gminnych, wydarzeniach sołectw, koncertach, dniach strażaka i innych lokalnych wydarzeniach społecznych i kulturalnych.

 

ruroskoczki 4 tory przeszkod apocalyptoIMPREZY MASOWE

Imprezy typu festyny, dni miast, koncerty, dożynki do wydarzenie o charakterze masowym, w którym często bierze udział ponad kilka tysięcy uczestników. Wśród nich są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Imprezy takie są otwarte, każdy może korzystać z przygotowanych atrakcji.


Dmuchane tory przeszkód doskonale się tu sprawdzają. Nie tylko swoimi rozmiarami i wzornictwem przyciągają kolejki zainteresowanych i są oprawą wizualną dla całej imprezy, to jeszcze powodują, że nie tylko dzieci mogą się dobrze bawić, ale także ich rodzice.ZAWODY GMINNE

WipeOut to prawdziwy HIT imprez gminnych, sołectw, dni strażaka i wszelkich innych z udziałem lokalnych społeczności. Dmuchane tory Wipeout pozwalają na przeprowadzenie zawodów indywidualnych lub w zespołach. Jest to prawdziwy wybuch emocji, rywalizacji i najlepszej zabawy.


Podczas gdy drużyny rywalizują ze sobą pokonując przeszkody w możliwie krótkim czasie, cała społeczność zbiera się dookoła i dopinguje swoich zawodników.
Oczywiście jest przy tym ogrom śmiechu i zaangażowania, zawodnicy przewracają się, wspinają, pokonują przepaści, skaczą z kuli na kule, pokonują przeszkody.

 

wipeout 3 tory apocalypto


Jaj przygotować turniej gminny na dmuchanych torach przeszkód?


Zobacz jak krok po kroku przygotować turniej gminny, zawody sołectw, rywalizację strażaków z piłkarzami i wiele innych zawodów dla lokalnych społeczności.


SCENARIUSZ ZAWODÓW

Tory przeszkód można wykorzystać do wejść indywidualnych, jak i przeprowadzić na nich zawody zespołowe. Najczęściej praktykowane jest wykorzystanie torów do wejść indywidualnych przez gości imprezy, z wyłączeniem czasu potrzebnego na przeprowadzenie zawodów.


ZAWODY – to doskonały pomysł na urozmaicenie każdej imprezy plenerowej, rywalizacja to zawsze ogromne emocje, zaangażowanie i determinacja do zwycięstwa. Zawody można przeprowadzać indywidualnie lub zespołowo. Zawodom zawsze towarzyszą oklaskujące tłumy widzów.
Zawody mogą składać się z jednej lub kilku różnych dyscyplin, każda z nich może być punktowana a suma zdobytych punktów, może decydować o zwycięstwie lub przepustce do wielkiego finału.

 

SZTAFETA – Ustawiamy wybrane tory przeszkód w jednej linii, tak aby stanowiły jeden wielki tor przeszkód. Urządzenia są dwutorowe, więc uczestnicy imprezy dobrani w kilkuosobowe zespoły, mogą rywalizować ze sobą w tym samym czasie.

 

Dwa zespoły ustawiają się na linii startu, po czym startują dwaj pierwsi zawodnicy z każdej drużyny. Pokonują jak najszybciej cały dystans złożony z torów przeszkód, a następnie jak najszybciej wracają po trawnikach na początek. W kolejności w jakiej przybiegli, przybijają „piątkę” następnemu zawodnikowi w kolejce, w ten sposób następny zawodnik rozpoczyna bieg, aż do ostatniego zawodnika na mecie. Mierzymy czas dla całych zespołów. Ten zespół, który szybciej zakończył rywalizację, odnosi zwycięstwo.

 

Do przeprowadzenia SZTAFETY najlepiej nadają się: TOR GIGANT oraz TOR CHALLENGER, które można dodatkowo wydłużyć o inne tory przeszkód jak np. TOR MATRIX .

 

Dodatkowe dyscypliny można przeprowadzić na: TOR WIPEOUT, TOR TRAPEZ , TARCZA lub RUROSKOCZKI.Ważne dla organizatora:
My sami nie prowadzimy imprez ani nie zastępujemy konferansjera, ale aktywnie go wspieramy w przeprowadzeniu zawodów, pilnując dyscypliny zawodów, zliczając i zapisując czasy.

wipeout 2 tory apocalypto

 

Dmuchane tory przeszkód najlepsze do zawodów na czas: 

 

TOR GIGANT – tor ten składa się z wielu różnych przeszkód do pokonania. Zawodnicy najpierw muszą wdrapać się po drabinkach, aby chwilę później stanąć nad przepaścią do pokonania. Przepaść jest wielka, więc jedyny sposób to przebiec po siatce nad przepaścią. Gdy tylko przepaść znajdzie się za plecami zawodnika trzeba rzucić się ślizgiem w dół gdzie czeka dmuchana rampa. Następnie przebiec pod dmuchanym podeście, co utrudniają latające nad głową wahadła. W ostatnim module czekają liczne przeszkody, które trzeba ominąć, aby móc pokonać tor. Następnie zawodnicy jak najszybciej wracają na początek lub wbiegają do następnego toru.

 

dmuchane tory przeszkd gigant

 

TOR CHALLENGER – tor ten składa się z wielu przeszkód do pokonania. Zawodny najpierw biegną po polu przeszkód niczym żołnierze na poligonach ćwiczeń, by zaraz musieć ominąć zderzenia z nadlatującą kulą. Zaraz po ominięciu kuli, przed zawodnikami staje do pokonanie pole pełne opon, które trzeba przebiec tak, aby się nie przewrócić i nie stracić cennego czasu. Największe wyzwanie do wdrapanie się na szczyt wieży i wykonanie wielkiego skoku z wysokości. Gdy tylko zadanie to zostanie wykonane, zawodnicy ześlizgują się poza tor i możliwie szybko biegną na początek lub wbiegają do następnego toru.

 

dmuchany tor przeszkod challenger

 

TUNEL MATRIX – to doskonałe przedłużenie TORU GIGANT lub TORU CHALLENGER. Matrix to przeszkoda, która polega na tym, że zawodnicy muszą wbiec do tuneli i pokonać je jak najszybciej, poruszając się jedynie na czworaka. Tor Matrix może być doskonałą dodatkową przeszkodą na drodze do kolejnego toru przeszkód lub może być ustawiony w taki sposób, aby zawodnicy wbiegali do pierwszego tunelu, zawracali i wbiegali do drugiego.

 

dmuchane tory przeszkod matrix

 

Dmuchane tory do innych dyscyplin:

 

TOR WIPEOUT – tor ten składa się z 4 wielkich kul do pokonania. Rywalizacja polega na przeskoczeniu jak największej liczby kul, nie jest to łatwe zadanie bo kule się kołyszą i łatwo z nich spaść na dmuchaną podłogę. Każdy zawodnik zespołu przeskakuje kule a liczba pokonanych kul przekłada się na liczbę zdobytych punktów. Zapisujemy punkty uczestników a następnie sumujemy punkty dla całego zespołu. Wygrywa zespół, który łącznie zdobył więcej punktów.
Aby rywalizacja była ciekawsza, możemy wpuszczać zawodników dwóch zespołów na przemiennie, wówczas mamy efekt „rzutów karnych”.

 

dmuchane tory przeszkod wipeout

 

TOR TRAPEZ – rywalizacja na Torze Trapez, polega na przejściu jak najdłuższego dystansu, trzymając się rączek umieszczonych przy suficie urządzenia, za pomocą jedynie siły własnych ramion. Zawodnicy pokonują drabinki, a ich ilość pokonanych drabinek, przekładamy na liczbę zdobytych punktów. Punkty zawodników sumujemy dla całego zespołu. Wygrywa zespół, który pokonał łącznie najwięcej drabinek.

 

apocalypto tor przeszkod trapez

 

TARCZA CELNOŚCIOWA – dyscyplina ta polega na wykonaniu kilku strzałów piką do nogi w obręb tarczy w taki sposób, aby skierować piłkę do punktowanych otworów. Sumujemy punkty zdobyte przez każdego zawodnika a następnie zliczamy je dla całej drużyny. Zespół, który zdobędzie najwięcej punktów wygrywa tą dyscyplinę.

 

dmuchane tory przeszkod tarczaRUROSKOCZKI – zespoły 5 osobowe siadają na ruroskoczkach, następnie mają za zadanie ścigać się do mety, przesuwając do przodu w taki sposób, aby nie odrywać rąk od ruroskoczków. Zespoły ścigają się ze sobą, przesuwając metr po metrze do mety. Zabawa wywołuje bardzo duże zaangażowanie i emocje. Doskonała konkurencja na WIELKI FINAŁ.

 

dmuchane tory przeszkod ruroskoczki

 

PLENEROWA STREFA VR – Strefa Wirtualnej Rzeczywistości to nowość na imprezach plenerowych. Uczestnicy po założeniu Okularów VR przenoszą się do świata wirtualnego, gdzie mogą doznawać wrażeń nieosiągalnych w realnym świecie. Niesamowite emocje zapewnia najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie VR.

 

strefa plenerowa vr

 

CO JESZCZE MUSZĘ WIEDZIEĆ:


1) Teren powinien być trawiasty z możliwością zakotwiczenia urządzeń do podłoża
2) Prąd o odpowiedniej mocy, zapewniony na miejscu ustawienia urządzeń
3) Auta typu BUS, muszą móc wjechać na miejsce ustawienia urządzeń
4) Miejsce pod urządzenia, o odpowiedniej wielkości

 

Jeżeli chcesz sprawić ogromną radość swojej lokalnej społeczności, wyzwolić emocje, zaangażowanie, nie tylko uczestników, ale także osób dopingujących, wejdź na stronę główną APOCALYPTO i wybierz urządzenia które najlepiej sprawdzą się u Ciebie. A jeżeli nie masz pewności, napisz lub zadzwoń, z pewnością pomożemy w ich wyborze.Radosław Bąk | APOCALYPTO


 


 

 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event