Tory przeszkód na hali sportowej

 

Hala sportowa to doskonałe miejsce, aby przeprowadzić zmagania na dmuchanych torach przeszkód. Szczególnie w czasie, kiedy pogoda nie pozwala na zabawę na otwartych przestrzeniach w terenie. Na hali sportowej nie musimy przejmować się pogodą, silnym wiatrem, deszczem czy zbyt mocnym słońcem.


Gigantyczne rozmiary urządzeń, powodują, że w halach sportowych prezentują się niesamowicie. Czarno-czerwony design przyciąga uwagę każdego, zachęcając do wzięcia udziału w zmaganiach. To wszystko powoduje, że impreza prezentuje się jeszcze lepiej wizualnie dla publiczności.


Tory Wipeout są arenami zmagań indywidualnych lub drużynowych. Wszystko zależy od koncepcji i pomysłu organizatora imprezy. Duża ilość torów, jaką posiadamy, sprawia, że występuje ogrom możliwości, w jakich możemy te tory ustawić podczas ZAWODÓW ZESPOŁOWYCH WIPEOUT.

dmuchany tor na hali

SZTAFETA DRUŻYNOWA NA HALI

Sztafeta zespołowa to najlepszy sposób na rywalziację zespołową na czas. Uczestnicy łączą się w kilkuosobowe zespoły, które następnie konkurują ze sobą o jak najlepsze czasy biegów.

Dwie drużyny ustawiają się na wejściu do pierwszego toru i na komendę start, zaczynają dwaj pierwsi uczestnicy z każdej drużyny. Pokonują pierwszy tor, przeskakują lub omijając wszystkie przeszkody po drodze. Po przebiegnięciu pierwszego toru wbiegają na kolejny ustawiony na ich trasie. Kiedy wszystkie pułapki zostaną pokonane, zawodnicy jak najszybciej wracają na linię startu, gdzie już czeka do biegu następny w kolejności uczestnik. Po przybiciu piątki, następni zawodnicy zaczynają swoje wyzwania.
Kiedy ostatni z uczestników kończy swój bieg, zliczany i zapisywany jest czas całej drużyny. Im lepszy czas, tym więcej punków w zmaganiach.

Sprawdź wszystkie nasze DMUCHANE TORY PRZESZKÓD.

 

KONKURENCJE WIPEOUT

Poza sztafetą drużynową, można stworzyć także oddzielne dyscypliny. Największe emocje zawsze towarzyszą TOROWI WIPEOUT, który składa się z ogromnych kul. Zawodnik ma zadanie przeskoczyć wszystkie kule i dotrzeć na koniec toru, co nie jest łatwe.

Wielkie wyzwanie stanowi także TOR TRAPEZ, który stawia przed uczestnikami trudne zadanie. Przejście całego toru trzymając się uchwytów przy suficie, za pomocą jedynie siły własnych ramion. Dotknięcie podłogi dyskwalifikuje zawodnika.

Jeszcze innym wyzwaniem i konkurencją jest TARCZA. Tutaj zdobywa się punkty, trafiając piłką do otworów o największej punktacji. Czasem trzeba wykonać wiele kopnięć, zanim piłka trafi do dziury.

zawody zespolowe na hali sportowej

DLA KOGO TORY WIPEOUT

 

Wipeout to propozycja dla uczestników we wszystkich grupach wiekowych. Zawody zespołowe na hali można przeprowadzić, jako indywidualne wejścia podczas otwartej imprezy masowej. Można także, przygotować zawody drużynowe dla lokalnej społeczności.


Dla szkół, reprezentantów społeczności lokalnych, miejscowych drużyn sportowych czy strażaków. Braliśmy udział w imprezach, gdzie wszystkie te grupy rywalizowały ze sobą, doskonale się przy tym bawiąc.

Wynajmujemy dmuchane tory w całej Polsce.

Wynajem torów na halę

W rywalizacji na dmuchanych torach przeszkód na hali sportowej mogą brać udział wszystkie grupy wiekowe, zarówno dzieci jak i dorośli. Wielkie emocje oraz zaangażowanie uczestników, szybko przekłada się na dopingującą publiczność. Tory wipeout do tej pory były znane jedynie z popularnych programów telewizyjnych, teraz każdy może wziąć udział w wyzwaniu.

Jeżeli dysponujesz halą sportową i zastanawiasz się jakie ciekawe wydarzenie można na niej zorganizować, pomyśl o zawodach na dmuchanych gigantach. Wynajem torów na imprezy, prowadzimy całej Polsce i przez cały rok. Nasze urządzenia są nowe, pochodzą od najlepszego producenta tego typu sprzętu. Jakość urządzeń to nasz najwyższy priorytet.

 

 

 

 

GALERIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Imprezy plenerowe dla dzieci

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Nowe kolekcje

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Najlepsze emocje i zabawa

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

100% oryginalny sprzęt VIV

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Zestawy tematyczne

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Kolorowe elementy ozdobne

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Profesjonalna obsługa

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Zadbane i czyste urządzenia

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

PIRAT ZJEŻDŻALNIA

Estetyczne ogrodzenia i sztuczne trawniki

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event