Najlepsze atrakcje na imprezy w plenerze

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Apocalypto - jak wybrać najlepsze atrakcje plenerowe na imprezy  

 

Organizując imprezę plenerową należy się zastanowić, jakie atrakcje zaproponować, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia bawili się możliwie najlepiej. Atrakcje, jakie najczęściej pojawiają się na różnego rodzaju imprezach masowych, piknikach firmowych, imprezach gminnych czy dożynkach to dmuchane zamki, zjeżdżalnie i dmuchane place zabaw dla dzieci.


Jednak wszystko się zmienia, i z roku na rok, te same atrakcje stają się coraz mniej atrakcyjne dla dzieci, a impreza dla uczestników, wygląda całkowicie tak samo jak w latach poprzednich.


Dlatego czas zastanowić się nad wprowadzeniem zmian i pomyśleć o całkiem nowych formach rozrywki.

 

Jakie cechy muszą spełniać najlepsze atrakcje plenerowe?

Zastanówmy się, jakie cechy muszą spełniać atrakcje plenerowe, aby impreza dała się zapamiętać naprawdę na długo, jako niesamowite wydarzenie.

 

1. Niesamowity wygląd przyciągający uwagę

Doskonale, jeżeli atrakcje plenerowe nie tylko dostarczają doskonałej rozrywki, ale także niesamowicie się prezentują. Imponujące rozmiary, ciekawy design powoduje, że urządzenia rozrywkowe są jednocześnie najlepszą oprawą wizualną całego wydarzenia. Imponujący wygląd sprawia, że atrakcje już z daleka przyciągają zainteresowanie, a w trakcie imprezy powodują kolejki chętnych, aby z nich skorzystać.

 

2. Zdrowa forma zabawy

Kolejnym bardzo ważnym punktem wyboru najlepszych atrakcji plenerowych na imprezę, jest sama forma zabawy, najlepiej, aby była zdrowa i interesująca. Doskonale, jeżeli forma rozrywki jest aktywna, jest to bardzo ważne, ponieważ w naszym życiu a szczególnie w życiu naszych dzieci, ruchu jest coraz mniej. Zabawa, która mobilizuje całe nasze ciało, najlepsze emocje oraz ducha rywalizacji, to najlepsza forma rozrywki, jaką można sobie wyobrazić na imprezie plenerowej. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna nie tylko dla naszych ciał, ale także pozytywnego myślenia.

 

3. Atrakcje nie tylko dla dzieci

Do tej pory atrakcje plenerowe, głównie były skierowane do najmłodszych uczestników imprez. Dzieci mają swoje zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie i karuzele. Jednak dorośli uczestnicy oraz młodzież najczęściej jest tego pozbawiona, znajdując swoje miejsce głównie przy scenie i stołach w strefach gastronomicznych. Wcale tak nie musi być! Najlepsze atrakcje plenerowe powinny wciągać do zabawy nie tylko dzieci, ale także młodzież oraz osoby dojrzałe. Tak zorganizowana zabawa pozwala bawić się wszystkim, a nie tylko biernie obserwować jak bawią się najmłodsi.

 

4. Ciekawy sposób zabawy

Nawet najlepsze atrakcje plenerowe to jeszcze nie wszystko! Bardzo ważne jest to, jak ciekawy i wciągający jest sposób zabawy. Wyobraź sobie zawody drużynowe, zespoły, które rywalizują podczas imprezy o najlepsze czasy oraz punkty w drodze to zwycięstwa. Wielkie emocje, zaangażowanie, ogromna determinacja, aby być pierwszym na mecie. To wszystko przy owacji dopingującej publiczności. Tak, takie zawody można przeprowadzić na każdej imprezie plenerowej zarówno z udziałem dzieci, dorosłych oraz młodzieży.

 

5. Nowość, której do tej pory nie było

Atrakcja plenerowa, która zapisze się w pamięci na długo musi mieć coś jeszcze. Doskonały wygląd, ciekawa forma zabawy to najlepsza recepta na udaną imprezę, ale żeby ten dzień był zapamiętany na długo, trzeba do niego dodać jeszcze element zaskoczenia, czyli nowości! Nic tak nie wzbudza zainteresowania, jak coś, co uczestnicy zabawy widzą po raz pierwszy. Dlatego szukając najlepszych atrakcji plenerowych, pomyśl o takich, których do tej pory na waszej imprezie jeszcze nigdy nie było.

 

6. Co jeszcze muszą mieć najlepsze atrakcje

Oczywiście muszą być w doskonałym stanie, a osoby je obsługujące cechować się wysoką kulturą osobistą. Doskonale, jeżeli cała strefa jest estetyczna, i jednolita swoim wyglądzie, wówczas prezentuje się najlepiej. Estetyczne ogrodzenia, jednolite stroje osób obsługujących, czystość urządzeń to niezbędne elementy, aby zasłużyć na miano najlepszych atrakcji plenerowych.

 

Najlepsze atrakcje plenerowe na imprezy

Kiedy już wiemy, jakie cechy muszą spełniać atrakcje plenerowe, aby dostarczały najlepszej zabawy i były zapamiętane na długi czas, odpowiedzmy na pytanie, jakie atrakcje spełniają te wszystkie wymagania.


Te atrakcje to DMUCHANE TORY PRZESZKÓD. Nie tylko dostarczają najlepszej zabawy, aktywności fizycznej i możliwości rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej. Stanowią także doskonałą oprawę wizualną dla całego wydarzenia, przyciągają uwagę już z daleka dzięki swoim gigantycznym rozmiarom i niesamowitemu wyglądowi.


Urządzenia te pozwalają nie tylko na wejścia indywidualne, co doskonale sprawdza się na imprezach masowych, ale także dają możliwość przeprowadzenia zawodów, podczas których drużyny rywalizują o najlepsze czasy i największą ilość punktów. Zawody znane do tej pory jedynie z programów telewizyjnych, takie jak: Wipeout czy Ninja Warrior, dzisiaj mogą być przeprowadzone na Twojej imprezie, a zawodnicy poczuć się jak uczestnicy programów w TV.


Zobacz jak dokładnie wyglądają takie ZAWODY ZESPOŁOWE.


Dodatkowo, każdy organizator może stworzyć własny wielki dmuchany tor z przeszkodami, w naszej ofercie jest wiele torów i tylko od koncepcji imprezy zależy, jak ostatecznie będzie wyglądała cała strefa atrakcji. Sprawdź nasze urządzenia, i zobacz jak mogą zmienić Twoją imprezę plenerową.


 


 

 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event