Zawody na dmuchanych torach przeszkód

 

Zawody zespołowe na dmuchanych torach przeszkód to absolutny hit imprez plenerowych. Areny zmagań dają niesamowite emocje i zaangażowanie uczestnikom, ale także dopingującej publiczności.


Uczestnicy zawodów są dobierani w kilku osobowe drużyny i rywalizują ze sobą zdobywając najlepsze czasy i punkty. Każdy wyścig i konkurencja są punktowane, a zespoły, które zdobyły najwięcej punktów, biorą udział w wielkim finale. Zawody zespołowe na gigantycznych torach, to niesamowite emocje na imprezach integracyjnych, firmowych, imprezach gminnych. 

 

 

katalog apo

 

  

tor przeszkod ninja warrior bydgoszcz
tor przeszkod ninja warrior poznan

SZTAFETA DRUŻYNOWA

 

Sztafeta zespołowa to najczęściej wybierana forma rywalizacji. Drużyna ustawia się na linii startu, na komendę, pierwszy zawodnik zaczyna swój bieg.

Pokonują jak najszybciej wszystkie przeszkody ustawione na trasie, by jak najszybciej dotrzeć na koniec toru. Gdy tylko jeden uczestnik dociera na koniec toru, następny w kolejce zawodnik zaczyna swój bieg. Kiedy ostatni zawodnik skończy swój bieg, zliczane są czasy całej drużyny, wygrywa ta, która zdobędzie najlepszy czas.

Wyścig można zorganizować puszczając drużyny samodzielnie lub dwie jednocześnie.


Do sztafety najlepiej sprawdzają się TOR GIGANT , TOR CHALLENGER , TOR NINJA WARRIOR , TOR NINJA ARENA. 

 

Całą trasę przeszkód można wydłużyć o inne urządzenia, jak TUNEL MATRIX, TOR INDIANA.

 

 

RYWALIZACJA WIPEOUT NA PUNKTY

OSOBNE DYSCYPLINY poza zawodami sztafetowymi, można przygotować wiele innych konkurencji, polegających na zdobywaniu punktów przez zespoły.

 

Może to być pokonywanie ogromnych kul na TORZE WIPEOUT, lub przechodzenie drabinek podwieszonych pod sufitem za pomocą jedynie siły swoich ramion na TORZE TRAPEZ orazELIMINATOR.

 

Zawodnicy mogą zdobywać punkty także strzelając piłką do punktowanych otworów w TARCZY, lub zrobić wyścig drużyn na RUROSKOCZNACH.

Każda konkurencja jest punktowana, a drużyny, które zdobędą najwięcej punktów przechodzą do wielkiego finału.

 

 

tor przeszkod ninja warrior katowice
dmuchany tor przeszkod wipeout na impreze

TOR GIGANT

 

Dmuchany tor przeszkód Gigant pozwala na przeprowadzenie sztafety drużynowej, dwóch zespołów w tym samym czasie.

Tor ma imponujące rozmiary i wygląd, dlatego prezentuje się niesamowicie.

 

PRZEBIEG RYWALIZACJI:

Drużyna ustawiaja się na linii startu. Pierwszy zawodnik na komendę "start", zaczyna swój bieg. Za zadanie ma jak najszybciej pokonać cały dystans, w jak najkrótszym czasie. Po dotarciu zawodnika na koniec Giganta, następny zawodnik rozpoczyna swój bieg. Gdy cała drużyna zakończy swój bieg, zliczany jest łączny czas dla całej drużyny. Ten zespół, który zakończył swój bieg, jako pierwszy, wygrywa rywalizację i zdobywa najwięcej punktów.

Trasę rywalizacji można wydłużyć, stawiając kolejne tory na trasie rywalizacji: TUNEL MATRIX, TOR INDIANA.

 

TOR CHALLENGER

Challenger, z mnóstwem przeszkód do pokonania, doskonale sprawdza się do zawodów w formie sztafety zespołowej.

Urządzenie ma doskonały wygląd i stanowi oprawę wizualną dla imprezy.

 

PRZEBIEG RYWALZIACJI:

Kilkuosobowy zespół ustawia się na linii startu. Na komendę pierwszy zawodnik zaczyna swój bieg z przeszkodami. Najpierw czołganie, później omijanie pułapek. Następnie droga po schodach w górę, gdzie na zawodnika czeka wielki skok. Po pokonaniu wszystkich trudności, zawodnik jak najszybciej wraca na linię startu, gdzie przybija piątkę, następnemu w kolejności zawodnikowi. Tak biegnie każdy z uczestników zespołu, a gdy ostatni wraca na linię startu zliczany jest łączny czas.

 

Im lepsze czasy, tym więcej punktów na drodze do zwycięstwa turnieju drużynowego.

 

 

dmuchany tor przeszkod ninja warrior na impreze
tor przeszkod ninja warrior na impreze

TOR WIPEOUT

 

Tor Wipeout to jedno z największych wyzwań podczas zawodów zespołowych. Konkurencja, którą ukończą tylko najbardziej sprawni fizycznie, pozostałych czeka zderzenie z dmuchaną podłogą. Tor jest otwarty, dzięki czemu publiczność wszystko widzi i dopinguje swoich zawodników.

 

PRZEBIEG RYWALZIACJI:

W tej konkurencji nie chodzi o najlepszy czas, ale o to by przeskoczyć wszystkie cztery kule i pokonać dystans toru. Zadanie nie jest łatwe, bo kule drżą pod ciężarem ciała uniemożliwiając oddanie łatwego skoku. Drużyna ustawia się na linii startu. Każde zawodnik ma za zadanie pokonać jak najwięcej kul. Im więcej kul pokonanych tym więcej punktów dla drużyny. Najlepsi zawodnicy zdobędą komplet punktów, pozostali zakończą udział lądując na plecach.

TOR TRAPEZ

Trapez to niezwykłe wyzwanie dla najsprawniejszych fizycznie na zawodach zespołowych. Emocje, rywalizacja i doskonały wygląd, który sprawdzi się na każdej imprezie plenerowej lub pod halą sportową.

 

PRZEBIEG RYWALIZACJI:

Cała drużyna ustawia się przed wejście na tor. Pierwszy zawodnik zaczyna swoje wyzwanie. Łapie rękami pierwszy uchwyt, podwieszony pod sufitem urządzenia. Jego zdaniem jest pokonać cały dystans toru, jedynie siła swoich ramion. Zadanie jest tak ciężkie, że tylko najlepsi przejdą cały dystans.

 

Ale tutaj liczy się liczba pokonanych uchwytów przez uczestników. Im więcej uchwytów przejdzie zawodnik, tym więcej punktów zdobywa dla zespołu. Zespół, który zdobędzie łącznie najwięcej uchwytów, wygrywa konkurencję i zdobywa najwięcej punktów.

 

tor przeszkod ninja warrior wynajem poznan
tory przeszkod ninja indiana 4

TOR INDIANA

 

Dmuchany tor przeszkód INDIANA doskonale sprawdzi się do sztafety drużynowej w rywalizacji na czas.

W połączeniu z torem GIGANT i tunelem MATRIX stworzą ogromny dystans do pokonania przez zawodników.

 

ZAPAMIĘTAJ:

Uczestnicy łączą się w zespoły, a następnie rywalizacją na zasadzie sztafety. Zaczyna pierwszy zawodnik, biegnie przez cały dystans toru pokonując wszystkie trudności i pułapki. Następnie jak najszybciej wraca na linie startu, aby przybić piątkę i puścić następnego zawodnika. Kiedy ostatni uczestnik kończy bieg, zlicza się czas całego zespołu. Drużyna, która zrobi to w najlepszym czasie wygrywa konkurencję i zdobywa najwięcej punktów.


Im więcej torów bierze udział w sztafecie, tym ciekawsza i emocjonująca jest rywalizacja.

 

TOR WIEŻA

WIEŻA to jedna z ciekawszych propozycji na zawody zespołowe. Najlepiej gdy WIEŻA jest postawiona na trasie długiego toru z przeszkodami i pułapkami do pokonania. Imponujący rozmiar i wygląd, sprawią że przyciąga uwagę z daleka.

 

PRZEBIEG RYWALZIACJI:

Tor ustawiony na trasie biegu, stanowi bardzo ciekawe wyzwanie. Zawodnik musi wdrapać się po drabince na górę urządzenia, po czym zeskoczyć w dół i ślizgawką zjechać na sam koniec. W tym celu najlepiej zbudować trasę z kilku torów, takich jak TOR GIGANT, TOR INDIANA, TUNEL MATRIX.
Im więcej torów przeszkód na trasie sztafety zespołowej, tym lepsza rywalizacja.

 

 

 

tory przeszkod ninja wieza 3
tory przeszkod ninja warrior wynajem impreza warszawa

TUNEL MATRIX

 

Tunel Matrix czyli dwie połączone dmuchane rury do pokonania w jak najszybszym czasie. Urządzenie najlepiej sprawdza się jako jeden z elementów na trasie sztafety. Tunel jest doskonałym przedłużeniem dla TORU GIGANT lub TORU CHALLENGER.

 

PRZEBIEG RYWALIZACJI:

Zawodnicy biorący udział w sztafecie zespołowej najpierw pokonują jeden z gigantycznych torów przeszkód. Następnie jak najszybciej wbiegają do Tunelu Matrix, gdzie mają za zadanie, jak najszybciej pokonać dystans przeszkody na czworaka. Następnie zawodnik wraca na linię startu, by można było puścić następnego w kolejce zawodnika do swojego biegu. Kiedy ostatni uczestnik kończy bieg, zliczamy czas całej drużyny. Im lepszy czas tym więcej punktów.

 

TARCZA

Tarcza, jako konkurencja na zawodach zespołowych służy do oddawania precyzyjnych strzałów piłką. Imponujące rozmiary i wygląd, sprawią, że urządzenie świetnie się prezentuje.

 

PRZEBIEG RYWALZIACJI:

Zespół ustawia się naprzeciwko bramki. Zadanie polega na tym, aby zawodnicy zdobyli jak najwięcej punktów, trafiając do specjalnych otworów. Każda z dziur ma swoja własną punktację. Uczestnik drużyny oddaje po trzy strzały nogą. Im więcej trafień, tym więcej punktów zdobywa dla drużyny. Przebieg rywalizacji można uatrakcyjnić, jeżeli rywalizujące drużyny strzelają na przemian, raz jedna raz druga.

 

 

 

tor przeszkod ninja warrior wynajem krakow
tory przeszkod ninja warrior na impreze

RUROSKOCZKI

 

Ruroskoczki to niepozorne urządzenia, które dostarczają ogrom emocji i zabawy. Do zabawy trzeba znaleźć zielony teren, po którym będą mogli ścigać się zawodnicy.

 

ZAPAMIĘTAJ:

Rywalizacja polega na tym, że dwie drużyny zajmują miejsca na dwóch rurach. Każdy uczestnik siada okrakiem na rurze i łapie się specjalnego uchwytu. Po komendzie start, wszyscy razem, mają za zadanie, jak najszybciej przemieścić się na linię mety, pokonują przeciwną drużynę. Zadanie nie jest łatwe, bo zawodnicy muszą tak skoordynować swoje ruchy, aby przemieszczać się do przodu, ciągle siedząc okrakiem na rurach i nie puszczając rąk z uchwytów.
Ruroskoczki to doskonały sposób na wyścigi drużynowe, oraz na przeprowadzenie wielkiego finału na koniec zawodów, dla dwóch drużyn, które zdobyły najwięcej punktów.

 

WYNAJEM TORÓW PRZESZKÓD

To jak będzie wyglądał ostatecznie wielki tor przeszkód zależy od pomysłu organizatora. Wybór urządzeń, ich liczbę można dopasować do swojej koncepcji imprezy.
Tory pozwalają zarówno na przeprowadzenie zawodów zespołowych jak i indywidualne wejścia. 

 

Wynajem torów Wipeout to nie tylko doskonała rywalizacja, ale także najlepsza oprawa wizualna imprezy plenerowej lub imprezy pod halą sportową.
Dmuchane tory dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci, wszyscy mogą brać udział w rywalizacji.


Nasz zespół zawsze pomaga w przeprowadzeniu zawodów, pilnujemy porządku, startujemy zawodników, zliczamy czasy oraz punkty. Aktywnie współpracujemy ze wskazaną osobą przez organizatora, która prowadzi całą imprezę. Pamiętaj jednak, że nasz zespół nie prowadzi imprez w zakresie konferansjerskim.

 

Sprawdź wszystkie nasze DMUCHANE TORY NA IMPREZY.

 

 

dmuchany tor przeszkod ninja warrior rywalizacja
dmuchany tor hala sportowa wroclaw

ZAWODY NA HALI SPORTOWEJ

 

Hale sportowe dają możliwość organizacji zawodów na dmuchanym torze przeszkód, niezależnie od pory roku oraz pogody. Wipeout dzięki swoim rozmiarom i wyglądowi doskonale się prezentuje i dostarcza ogrom emocji i zaangażowania. 

 

WYNAJEM DO HALI:

 

Jeżeli dysponujesz halą sportową i zastanawiasz się jakie ciekawe wydarzenie można w niej zorganizować, zawody zespołowe, w których drużyny rywalizują ze sobą na najlepsze czasy i zdobyte punkty to doskonały pomysł. Turniej to rywalizacja dla uczestników i świetna zabawa dla publiczności. Sprawdź: ZAWODY NA HALI SPORTOWEJ.

 

Wynajmujemy tory przeszkód w całej Polsce. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event