Dmuchany tor przeszkód

Utworzono: niedziela, 19 styczeń 2020 12:28

Zbuduj wielki dmuchany tor przeszkód 

Sprawdź które tory najlepiej pasują do Twojej imprezy

 

Masz ogromny wybór urządzeń z których możesz ustawić dowolnie długą i ambitną arenę zmagań. Poznaj schematy zabawy na poszczególnych urządzeniach, aby wybrać te, które najlepiej pasują do eventu który przygotowujesz. Dmuchany tor przeszkód można ustawić jako pojedyczne urządzenie lub jako część większej areny zmagań.  

 

GIGANT - Zawodnicy najpierw muszą wdrapać się po drabince, gdzie czeka na nich przepaść do pokonania. Nie jest to łatwe, bo przepaść jest zbyt duża by zrobić to jednym skokiem. Ratunkiem jest siatka, po której zawodnicy mogą przeczołgać się lub przebiec nad przepaścią. Gdy tylko ta przeszkoda zostanie pokonana, zawodnik musi rzucić się ślizgiem w dół z twardym lądowaniem na dmuchanej rampie. Następnie trzeba przebiec po wąskim dmuchanym podeście, co dodatkowo utrudniają latające nad głową wahadła. Gdy tylko podest zostanie zdobyty, trzeba jeszcze przebiec przez ostatni moduł wypełniony licznymi przeszkodami.

Urządzenie jest dwutorowe, dzięki temu zawodnicy mogą startować nie tylko indywidualnie ale także rywalizować jednocześnie parami lub zespołami. 

 

CHALLENGER - To nowość 2020! Zawodników najpierw czeka czołganie pod dmuchanymi tunelami, by chwilę później trafić na nadlatujące kule, które albo zostaną szybko ominięte, albo sprowadzą śmiałka na dmuchaną podłogę. Następnie uczestnik wbiega na pole dmuchanych opon, które trzeba pokonać identycznym krokiem jak żołnierze na poligonach ćwiczeń. Później czas aby się wdrapać na wielką wieżę po dmuchanych schodach, po to by zdobyć się na odwagę i wykonać wielki skok z wysokości. Bez obaw skok kończy się na dmuchanej poduszce a cały tor kończy zjazd w dół.

Urządzenie może być wykorzystane zarówno w startach indywidualnych lub w wyścigach zespołami.

 

WIPEOUT - Arena zmagań składająca się z czterech ogromnych kul i dwóch podestów. Uczestnik najpierw musi sie wdrapać na podest, by przekonać się jak niełatwym jest zadanie z którym postanowił się zmierzyć. Teraz kula wydaje się być znacznie dalej niż była jeszcze kiedy śmiał się z upadków swoich kolegów i koleżanek. Najpierw trzeba wskoczyć na pierwszą kulę a później wykonać kolejny skok, aż do pokonania wszystkich czterech kul. Zadanie nie jest łatwe bo kule są miękkie przez co ciężko na nich złapać równowagę. Skok często kończy się upadkiem, ale bez obaw, na zawodnika czeka dmuchana podłoga. 

Urządzenie najlepiej sprawdza się na imprezach masowych gdzie przyciąga kolejki chętnych lub na zawodach gdzie stanowi oddzielną dyscyplinę dla zawodników. 

 

TRAPEZ - tor wymagający wyjątkowej sprawności fizycznej zawodników. Na górze urządzenia znajduje się drabinka pełna uchwytów, a zadaniem uczestników jest przejść od początku toru do jego końca, za pomocą jedynie siły własnych ramion. Zadanie to nie jest łatwe, tylko nieliczni są na tyle sprawni by pokonać dystans całego toru, dla wszystkich innych pozostaje zetknięcie z dmuchaną podłogą. 

Urządzenie doskonale sprawdza się jako oddzielna dyscyplina na imprezach integracyjnych, gdzie liczba pokonanych drabinek przekłada się na liczbę zdobytych punktów. 

 

TUNEL MATRIX - Dwa połączone ze sobą tunele, które trzeba jak najszybciej przebiec od początku do końca. Zadanie utrudnia fakt, że jedyny sposób aby to zrobić, to przebiec cały dystans na czworaka. 

Urządzenie doskonale sprawdza się do wyścigów na czas. Tunel Matrix jest doskonałym przedłużeniem innych torów GIGANTA lub CHALLENGERA. 

 

TARCZA - to bramka celnościowa, która składa się z otworów na piłki, które są odpowiednio punktowane. Zabawa polega na oddaniu 3 strzałów piłką w stronę tarczy, tak by każdy strzał zakończył się trafieniem w najlepiej punktowane otwory. Zwycięża ten zawodnik, który uzyskał najwięcej punktów. 

Tarcza zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno na zawodach, jak i na imprezach masowych gdzie każdy chce się sprawdzić indywidualnie,. 

 

RUROSKOCZKI - dwie dmuchane tuby dla dwóch zespołów, które biorą udział w wyścigu. Zadaniem zawodników jest pokonać cały wyznaczony dystans, nie odrywając rąk od ruroskoczków. Zadanie nie tylko wymaga wielkiego zaangażowania ale wywołuje także salwę śmiechu zebranych wokół widzów. 

Ruroskoczki doskonale sprawdzają się na zawodach do przeprowadzenia wielu wyścigów między zespołami, ale także do wielkiego finału na koniec zawodów. 

 

Możliwości ustawienia torów jest bardzo wiele, i tylko od organizatora zależy jak finalnie będzie wyglądał WIELKI TOR PRZESZKÓD. 

 


Radosław Bąk


 

APOCALYPTO - dbamy o całość strefy wipeout 

 • STAN URZĄDZEŃ: doskonały stan, urządzenia z nowych kolekcji 

 • TRAWNIKI: Urządzenia otaczają estetyczne sztuczne trawniki 

 • OGRODZENIA: Specjalne żółto-czarne słupki odgradzają urządzenia 

 • WYGLĄD OBSŁUGI: Zawsze jednolity wygląd wszystkich osób obsługi

 • STREFA DLA DZIECI : Piękne, nowe kolekcje atrakcji dmuchanych

 • KULTURA OSOBISTA: Godnie reprezentujemy naszego zleceniodawcę 

APOCALYPTO - obsługa imprez plenerowych

 • INTEGRACJA: Tory pozwalają doskonale bawić się pracownikom firm

 • ZABAWA: Doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych

 • RYWALIZACJA: Zmagania między zawodnikami

 • WSPÓŁPRACA: Cały zespół walczy o wspólne zwycięstwo

 • DETERMINACJA: Powstanie po upadku i bieg dalej, aż do końca

 • DOPING: Wiwaty i oklaski kibicujących widzów podczas zmagań 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event