O APOCALYPTO

 

Wynajmujemy dmuchane tory przeszkód i obsługujemy imprezy plenerowe na terenie całego kraju.

Posiadamy ogromne doświadczenie, które zdobywaliśmy na imprezach masowych, piknikach firmowych, imprezach integracyjnych

Od samego początku, postawiliśmy na jakość oferowanych przez nas urządzeń, dobrą obsługę imprezy oraz estetykę całej strefy atrakcji. 

Dbamy o to, aby nasi partnerzy byli zawsze zadowoleni z świadczonych przez nas usług, a uczestnicy imprez doskonale się bawili w czasie imprez.

Poznaj dmuchane tory przeszkód APOCALYPTO

partnerzy apocalypto 3 11

NASZE TORY PRZESZKÓD

 

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych dmuchanych torów przeszkód. Tory pochodzą od najlepszego producenta tego typu sprzętu. 

Urządzenia pochodzą z nowych kolekcji, zawsze w doskonałym stanie. Mają jednolity design, dlatego zawsze prezentują się jako cała pełna strefa. 

Dbamy nie tylko o wysoki poziom naszych atrakcji, ale także o estetykę całej strefy którą obsługuejmy. 

 

partnerzy apocalypto 11

NASI PARTNERZY

APOCALYPTO zawsze stara się, aby firmy i instytucje, dla których działamy, były w pełni zadowolone ze świadczonych przez nas usług. Pracowaliśmy dla korporacji, firm, instytucji samorządowych, obsługując imprezy od kilkudziesięciu do kilkudziesięciu tysięcy uczestników. 
Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na niewielkich imprezach integracyjnych, dużych piknikach firmowych oraz wielo tysięcznych imprezach masowych. 

Ciężko pracujemy na zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani przez naszych partnerów. Najczęściej współpracujemy z agencjami eventowymi oraz instytucjami samorządowymi. 

 

partnerzy apocalypto 1 11

WYNAJEM TORÓW W CAŁYM KRAJU

 

Jesteśmy z Wrocławia, ale działamy na terenie całego kraju. Mieliśmy okazję obsługiwać imprezy we wszystkich województwach w Polsce, odległość nie jest problemem. 

Dmuchany tor przeszkód obsługiwaliśmy w: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Kielce, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Lublin, Opole, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Wałbrzych, Legnica, Częstochowa, Toruń, Kalisz, Karpacz, Kołobrzeg i wiele innych. 

 

 

 

Apocalypto

Blog

WIPEOUT

Zapraszamy na nasz BLOG gdzie dowiesz się najważniejszych rzeczy o strefie Wipeot, poznasz nasze nowowści, sprawdzisz warunki współpracy, oraz przeczytasz o dmuchanych torach przeszkód na imprezach masowych oraz możliwościach przeprowadzenia zawodów między zespołami.  

dmuchany tor przeszkod legnica

Stwórz zawody w stylu popularnego programu tv NINJA WARRIOR. Teraz każdy może wejść na areny zmagań i rywalziacji. 

 
challenger dmuchany tor przeszkod bydgoszcz

Nowy tor przeszkód Challenger - arena zmagań i rywalziacji na imprezach integracyjnych i masowych!

 
gigant dmuchany tor przeszkod

Szukasz czegoś nowego aby zaproponować na imprezę gminną, zawody między sołectwami, dzień strażaka, dożynki? Doskonale trafiłeś!

 
apocalypto dmuchane tory przeszkod na imprezy

Wszystko co trzeba wiedzieć aby wynajć Nadmuchiwane tory przeszkód na imprezy plenerowe.

 
ninja warrior tor przeszkod wynajem

Sprawdź najlepsze atrakcje na imprezy plenerowe! Wipeout sezon 2021

 
      

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event