WIPEOUT NA IMPREZY

Utworzono: niedziela, 19 styczeń 2020 12:28

Dmuchane Tory Wipeout na imprezy plenerowe 

Współpraca 

 

APOCALYPTO - Gigantyczne tory przeszkód, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez plenerowych na terenie całego kraju. Nasze urządzenia pochodzą z najnowszych kolekcji od najlepszego producenta tego typu sprzętu. W ostatnich latach przejechaliśmy cały kraj z zachodu na wschód i od gór do morza, braliśmy udział w imprezach dla największych firm i instytucji w Polsce, braliśmy udział w imprezach od kilkudziesięciu osób na imprezach integracyjnych do kilkudziesięciu tysięcy osób na imprezach masowych.

APOCALYPTO jest jednym z głównych pionierów wprowadzających tory wipeout na imprezy plenerowe w Polsce, od samego początku dbaliśmy o najwyższą jakość obsługi dla naszych partnerów, dostarczając jednocześnie  wiele radości i zabawy uczestnikom imprez.

Dmuchany tor przeszkód od momentu kiedy się pojawił na imprezach plenerowych, dzięki swoim imponującym rozmiarom, niesamowitemu wyglądowi i nowym sposobie zabawy, od razu stał się największym hitem i zaczął przyciągać kolejki chętnych. Wipeout wzbudził zainteresowanie nie tylko wśród dorosłych i młodzieży, którzy w końcu mieli jakieś atrakcje także dla siebie, ale również dzieci, które zawsze w największej ilości ustawiają się, by spróbować swoich sił.  

Tory z przeszkodami bardzo szybko okazały się doskonałym pomysłem na imprezy integracyjne, gdzie zaczęliśmy przeprowadzać zawody oparte na rywalizacji między zespołami. Turnieje nie tylko dały ogrom zabawy i zaangażowania uczestnikom eventów, ale także pozostałym gościom imprez, którzy mogli oglądać swoich kolegów i koleżanki podczas zmagań i ich dopingować.

Duży wybór dmuchanych torów powoduje, że nasi partnerzy mogą dowolnie modyfikować areny zmagań, ostateczna wersja zawsze zależy od potrzeb organizatora, a my zawsze chętnie dzielimy się pomocą w doradzeniu najlepszego rozwiązania. 

APOCALYPTO to nie tylko wynajem i obsługa torów wipeout, ale także Strefa dla dzieci. Atrakcje plenerowe, jakie oferujemy, także pochodzą od najlepszego producenta sprzętu, pochodzą z nowych kolekcji, są kolorowe i doskonale się prezentują, szczególnie w zestawach tematycznych. To wszystko sprawia, że dmuchane atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. 

W ubiegłym roku powiększyliśmy ofertę o plenerową Strefę VR, to kolejna nowość, która podobnie jak wcześniej tory, stała się absolutnym hitem imprez. Dodatkowo specjalnie przygotowany Pawilon Plenerowy VR został tak zaprojektowany, by tworzyć spójną i jednolitą strefę atrakcji z gigantycznymi torami przeszkód. 

Stale staramy się rozwijać, aby nasza oferta była możliwie jak najlepsza dla partnerów w całym kraju. 

 

Dlaczego współpraca z APOCALYPTO ? 

 

DOŚWIADCZENIE  - APOCALYPTO jest jednym z pionierów wprowadzających dmuchane tory przeszkód na imprezy plenerowe w całym kraju. Obsługiwaliśmy imprezy dla największych firm i instytucji, od imprez integracyjnych na kilkaset osób po imprezy masowe na kilkanaście tysięcy gości. 

JAKOŚĆ  - Tory przeszkód WIPEOUT pochodzą z najnowszych kolekcji i od najlepszego producenta tego typu sprzętu, 100% oryginale. Doskonałe wykonanie torów łączymy z dbałością o wygląd całej strefy,za którą odpowiadamy, estetyczne ogrodzenia, sztuczne trawniki, jednolity wygląd osób obsługujących. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - Do zleconych nam działań podchodzimy z najwyższą odpowiedzialnością. Wiemy, jak ważna jest dobra organizacja podczas eventu i czego oczekują od nas nasi partnerzy, dokładamy zawsze najwyższych starań, aby współpraca podczas eventu przebiegała w sposób możliwie najlepszy. 

LOJALNOŚĆ  - Zawsze pamiętamy, że reprezentujemy naszego partnera, dlatego podchodzimy do tego z najwyższą starannością. Nasze urządzenia oraz wygląd osób obsługujących nie posiada żadnych elementów reklamowych, a na życzenie naszych partnerów, używamy tych przez nich wskazanych. 

PROFESJONALIZM - Nasi partnerzy mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę urządzeń, godne reprezentowanie ich podczas eventu, terminową realizację, ale także cały proces współpracy.  

 

Zapraszam do współpracy 

Radosław Bąk APOCALYPTO


 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI: Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBSŁUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event