TORY PRZESZKÓD WYNAJEM

Utworzono: niedziela, 19 styczeń 2020 12:28

Wynajem dmuchancyh torów przeszkód - warunki

Co musi wiedzieć organizator imprezy ?  

 

Wynajem dmuchanych torów przeszkód wymaga od organizatora imprezy sprawdzenia kilku istotnych rzeczy, poniższe zestawienie wskazuje wszystkie najważniejsze elementy na które należy zwrócić uwagę. 

 

WIELKOŚĆ TERENU - Tory wipeout charakteryzują się imponującymi rozmiarami, dlatego bardzo ważnym jest aby sprawdzić czy teren na którym ma odbyć się event jest odpowiednio duży. Wymiary wszystkich torów zostały podane w kartach produktowych, należy jednak pamiętać że zarówno do długości jak i szerokości urządzeń trzeba doliczyć 3 metry na elementy dodatkowe jak ogrodzenia, dmuchawy, materace, trawniki. Teren także musi być oczyszczony z wszelkiego rodzaju przedmiotów, kamieni, gałęzi, szkła, i innych przedmiotów. 

RODZAJ PODŁOŻA  - Dmuchane tory przeszkód jak i inne atrakcje dmuchane dla dzieci wymagają zakotwiczenia do podłoża. Dlatego najlepsza możliwa powierzchnia to trawa. Nie zawsze jest to jednak możliwe, a imprezy często odbywają się na placach o powierzchni z kostki brukowej. Powierzchnia taka uniemożliwia wbicie kotw dlatego organizator imprezy musi przygotować elementy ciężkie jak betonowe słupki lub pojemniki z wodą do których będzie można zakotwiczyć urządzenia. 

PRĄD - Dmuchane tory podobnie jak inne atrakcje plenerowe tego typu wymagają stałego dostarczania powietrza przez cały okres imprezy a dmuchawy muszą być przez cały okres imprezy podłączone do prądu. Zapotrzebowanie na prąd zawsze jest wskazane w kartach produktowych. Należy pamiętać o przygotowaniu właściwej mocy prądu. Urządzenia korzystają ze zwykłych gniazd 230 V. Ze względu na długość torów, należy pamiętać aby źródło prądu znajdowało się możliwie blisko planowanego miejsca ustawienia urządzeń. 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE  - Imprezy plenerowe zawsze wiążą się z czynnikiem nieprzewidywalnej pogody. Jeżeli pojawia się deszcz, silny wiatr, nadchodzi burza, wówczas zawsze reagujemy, prosząc o powstrzymanie się od korzystania z urządzeń, stawiając bezpieczeństwo uczestników na pierwszym miejscu. 

IMPREZA DO PÓŹNYCH GODZIN - Wynajem dmuchanych torów przeszkód często odbywa się aż do momentu kiedy Słońce zachodzi i robi się ciemno. Jeżeli teren nie jest wyposażony w odpowiednio przygotowanego oświetlenie, wówczas możemy wpuszczać uczestników tylko do czasu kiedy mamy zapewnioną dobrą widoczność.  

 

Powyższe zagadnienia to najważniejsze elementy o których należy pamiętać chcąc zorganizować imprezę plenerową z dmuchanymi torami przeszkód. W przypadku gdy któryś z elementów nie może być z jakiś powodów spełniony, nie należy rezygnować a najlepiej skontaktować sie z nami i zapytać jak można rozwiązać daną sytuację. Zawsze jesteśmy do dyspozycji zarówno pod telefonem jak i mailem aby pomóc Państwu w przygotowaniu eventu z elementami torów wipeout. 

 


Radosław Bąk 


 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event