Dmuchane tory ninja warrior na imprezy firmowe

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Tory Ninja Warrior na imprezie plenerowej 

W telewizji coraz większą popularność zdobywają programy w stylu Ninja Warrior. Niesamowicie wysportowani ludzie pokonują liczne przeszkody rywalizując o jak najlepsze czasy.

Wyzwania są tym ciekawsze im większy stopień skomplikowania przeszkód do pokonania mają zawodnicy. Dlatego organizatorzy programów starają się, aby zmagania były możliwie najbardziej pasjonujące.


Ogromne wyzwanie, wielka determinacja i głośny doping publiczności to elementy, które stanowią o doskonałej zabawie.

Ale nie jesteśmy skazani na to, aby jedynie oglądać zmagania zawodników w programach telewizyjnych. Dzisiaj każdy z nas może wejść na arenę zmagań i rywalizacji i sprawdzić się na różnych przeszkodach do pokonania.


ZAWODY W STYLU NINJA WARRIOR

Teraz tory Ninja Warrior mogą być na każdej imprezie plenerowej w całym kraju. Każdy uczestnik imprezy masowej, imprezy integracyjnej czy pikniku firmowego może zakosztować w emocjach, jakie towarzyszą wyścigom zawodników.tory przeszkod ninja warrior wipeout wypozyczalniaSTWÓRZ WIEKI TOR NINJA WARRIOR

Jeżeli jesteś organizatorem imprezy plenerowej lub imprezy na hali, możesz stworzyć wielki tor Ninja Warrior, i zaprosić uczestników do wyścigu w stylu programów telewizyjnych. 


W naszej ofercie znajduje się wiele różnych urządzeń, a każde z nich stanowi oddzielne wyzwanie, o różnym stopniu skomplikowania i trudności. To sprawia, że nie tylko rywalizacja staje się jeszcze ciekawsza, ale też jest możliwa dla wszystkich grup wiekowych, od dzieci przez młodzież po osoby dojrzałe.


Tory umożliwiają wejścia indywidualne, gdzie każdy pojedynczo pokonuje trudności w celu zdobycia jak najlepszego czasu lub ilości punktów. Zmagania mogą być także zespołowe, wtedy rywalizacja robi się jeszcze lepsza.

Zawodnicy ustawiają się całymi drużynami, i wspólnie walczą o jak najlepsze wyniki i pokonanie przeciwników.


To wszystko obserwuje publiczność, która już nie w studiu telewizyjnym, a na żywo, emocjonuje się zmaganiami swoich kolegów z pracy lub lokalnych społeczności.

 

tory przeszkod ninja warrior wynajecie


WIELKIE EMOCJE, ZAANGAŻOWANIE I RYWALIZACJA 

 

Ogrom przeszkód do pokonania, przepaści, drabinki, wielkie kule, latające wahadła i drabinki podwieszone przy suficie, to tylko niektóre z elementów do przejścia. Zawodnicy będą musieli się wdrapywać, czołgać, biec na czworaka, mijać przeszkody oraz ześlizgiwać i wykonywać wielkie skoki z wysokości by pokonać siebie i rywali.


Zawody Ninja Warrior to nie tylko niesamowite przeżycia, ale także doskonała oprawa wizualna całego wydarzenia. Tory mają gigantyczne rozmiary, niesamowity czarno-czerwony design i wszystkie są jednolite tworząc jedną spójną Stefę atrakcji. Ich wygląd i rozmiary już z daleka przyciągają ogromne zainteresowanie.tory przeszkod ninja warrior wynajem
GŁOŚNY DOPING PUBLICZNOSCI


Ogrom przeszkód do pokonania, przepaści, drabinki, wielkie kule, latające wahadła i drabinki podwieszone przy suficie, to tylko niektóre z elementów do przejścia. Zawodnicy będą musieli się wdrapywać, czołgać, biec na czworaka, mijać przeszkody oraz ześlizgiwać i wykonywać wielkie skoki z wysokości by pokonać siebie i rywali.


Zawody Ninja Warrior to nie tylko niesamowite przeżycia, ale także doskonała oprawa wizualna całego wydarzenia. Tory mają gigantyczne rozmiary, niesamowity czarno-czerwony design i wszystkie są jednolite tworząc jedną spójną Stefę atrakcji. Ich wygląd i rozmiary już z daleka przyciągają ogromne zainteresowanie.tory przeszkod ninja warrior wynajem dla doroslych

 

 

IMPREZA Z NINJA WARRIOR

Na imprezach integracyjnych doskonałym pomysłem będą zawody drużynowe, na piknikach firmowych tory pozwolą bawić się zarówno pracownikom jak i ich rodzinom, natomiast na imprezach masowych, gminnych będą doskonałą propozycją do rywalizacji dla społeczności lokalnych.

Wynajmujemy tory Ninja Warrior na imprezy plenerowe w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, Kielce, Łódź, Gdynia, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Częstochowa, Tpruń, Legnica, Wałbrzych, Opole, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Piła, Kalisz, Sopot, Elbląg, Jelenia Góra. 

 

Stwórz zawody na torach Ninja Warrior na swojej imprezie. Wprowadź zawodników na areny zmagań i rywalizacji.

 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event