Nowy model dmuchanego toru

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Nowy model nadmuchiwanego toru z przeszkodami

NOWOŚCI W TORACH GIGANTACH 2021!

Niedawno na imprezach w całej Polsce zadebiutował nasz nowy TOR Z DMUCHANYMI PRZESZKODAMI – CHALLENGER. Gigantyczny tor mierzący 24 metry długości, to arena zmagań i rywalizacji na imprezach integracyjnych, a także największy przyciągacz zainteresowania na imprezach masowych.

Pełen przeszkód Tor z serii Wipeout - CHALLENGER to także niesamowita oprawa wizualna całego eventu! 24 metry długości i 5,5 metra wysokości przykuwają uwagę uczestników imprez już z daleka. Pomaga w tym również niesamowity czarno-czerwony design.


JAKIE WYZWANIA CZEKAJĄ NA ARENIE ZMAGAŃ WIPEOUT?

 

Najpierw czołganie się pod oponami, później pokonanie nadlatujących kul, gdy te zostaną już pokonane, następny odcinek to bieg po oponach. Zadanie nie jest łatwe, bo dmuchane przeszkody skutecznie utrudniają swobodny bieg. Później kolejna partia tyczek do pokonania, aby chwilę później wdrapać się po dmuchanej ścianie i skoczyć z podestu na dmuchaną podłogę. Później już tylko ślizg w dół zjeżdżalnią i można jak najszybciej wracać na linię startu.

tory przeszkod ninja warrior wynajem dla dzieciZAWODY NA TORZE CHALLENGER


Tor CHALLENGER pozwala na zawody, w których na linii startu staje drużyna. Trasę pokonuje się indywidualnie – biegnąc, należy pokonać wszystkie przeszkody na drodze, wykonać skok w dół, zjechać po zjeżdżalni, aby jak najszybciej wrócić na linię startu i przybić piątkę kolejnemu zawodnikowi, dając znać, że może rozpocząć swój bieg. Po ostatnim zawodniku, który pokona tor i wróci na linię startu, zliczamy czas dla całej drużyny. Jest to też moment, gdy do zawodów może przystąpić kolejny zespół.

Zawody na nadmuchiwanym torze Challenger przyciągają nie tylko uczestników, ale wszystkich odciągają od stołu, aby zobaczyć rywalizację swoich kolegów i koleżanek z pracy lub sąsiedztwa.


 

tory przeszkod ninja warrior wynajem event


WIELKI BIEG Z PRZESZKODAMI

 

Cały bieg nie musi się kończyć na jednym dmuchanym torze przeszkód. Można go przedłużyć o kolejne elementy, takie jak TUNEL MATRIX, a dalej postawić kolejny tor naszpikowany przeszkodami jak np. TOR GIGANT.

Można także zbudować całkiem oddzielne dyscypliny i oddzielnie punktowane indywidualnie lub dla całej drużyny. Różne dostępne opcje to: TOR WIPEOUT, TOR TRAPEZ, TARCZA lub wyścigi na RUROSKOCZKACH.

tory przeszkod ninja warrior wynajem impreza bydgoszcz
DLA KOGO GIGANTYCZNY TOR CHALLENGER?Tor jest przewidziany dla wszystkich osób, które skończyły 8 lat. Dlatego stanowi doskonałą atrakcję imprez nie tylko integracyjnych, ale także masowych, gdzie będzie atrakcją dla starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestników, którzy w końcu będą mieć wyzwanie odpowiednie dla siebie.

Ten tor to arena zmagań, wielkie zaangażowanie, emocje, doskonała zabawa dla uczestników i obserwujących. Wejdź w kartę TORU CHALLENGER i sam zobacz jak wygląda. Gigantyczna atrakcja plenerowa to najlepsza propozycja na każdą imprezę integracyjną, firmową, masową!


Ważne dla organizatora:
My sami nie prowadzimy imprez ani nie zastępujemy konferansjera, ale aktywnie go wspieramy w przeprowadzeniu zawodów, pilnując dyscypliny zawodów, zliczając i zapisując czasy uczestników.

tory przeszkod ninja warrior wynajem impreza katowice

 

 

CO JESZCZE MUSZĘ WIEDZIEĆ:


1) Teren powinien być trawiasty z możliwością zakotwiczenia urządzeń do podłoża
2) Na miejscu ustawienia urządzeń należy zapewnić prąd o odpowiedniej mocy
3) Auta typu BUS muszą móc wjechać na miejsce ustawienia urządzeń
4) Miejsce pod urządzenia musi mieć odpowiednią wielkość

 

Jeżeli chcesz sprawić ogromną radość swojej lokalnej społeczności, wyzwolić emocje, zaangażowanie, nie tylko uczestników, ale także osób dopingujących, wejdź na stronę główną APOCALYPTO i wybierz urządzenia, które najlepiej sprawdzą się u Ciebie. A jeżeli nie masz pewności, napisz lub zadzwoń, z pewnością pomożemy w ich wyborze.

tory przeszkod ninja warrior wynajem impreza lodzRadosław Bąk | APOCALYPTO


 


 

 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event