CO ROBIMY

 

Oferujemy wynajem oraz obsługę dmuchanych torów przeszkód, na imprezach plenerowych, piknikach firmowych, imprezach masowych oraz integracyjnych. 


Tory Wipeout zapewniają doskonałą zabawę podczas imprez plenerowych zarówno dzieciom, jaki i dorosłym uczestnikom podczas imprez integracyjnych.


Urządzenia mają ogromne wymiary i niesamowity wygląd, dlatego doskonale się prezentują podczas imprez. Działamy na terenie całego kraju.

tory przeszkod ninja warrior wynajem dla doroslych
tory przeszkod ninja warrior wynajem impreza poznan

JAK DZIAŁAMY

 

Szczególnie dbamy o wysoki standard naszych urządzeń oraz profesjonalizm obsługi w czasie imprezy.

W ramach obsługi, zapewniamy punktualny i rzetelny montaż. Podczas imprezy dbamy o zachowanie porządku podczas zabawy. Nasza obsługa jest zawsze na wysokim poziomie kultury osobistej.

Dbamy o estetykę całej strefy, zapewniając sztuczne trawniki, ogrodzenia oraz jednolity wygląd obsługi.

 

NASZE URZĄDZENIA

Tory w naszej ofercie pochodzą tylko i wyłącznie od najlepszego producenta tego typu sprzętu, 100% oryginalny Wipeout. Urządzenia pochodzą z nowych kolekcji i posiadają niezbędne atesty.

Dmuchane tory są jednolite technicznie i kolorystycznie, dlatego tworzą jedną całość, nadając imprezie odpowiedni charakter i tworząc oprawę wizualną dla całej imprezy.
Zapewniamy szeroki wybór urządzeń.

Sprawdź wszystkie nasze DMUCHANE TORY PRZESZKÓD. 

tor przeszkod ninja warrior lodz
tory przeszkod ninja warrior wynajem

ZBUDUJ WŁASNY TOR

 

Nie mamy jednolitej oferty, organizator może wybrać dowolną ilość torów, w zależności od wielkości imprezy, ilości uczestników oraz koncepcji wydarzenia.


Możesz ustawić jeden długi tor, przygotowując wyścig zespołów na czas lub integrację. Możesz także, ustawić wiele osobnych konkurencji, przy imprezach masowych, gdzie każdy uczestnik będzie korzystał indywidualnie.

Jeżeli nie wiesz, chętnie pomożemy w wyborze. Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM IMPREZY

Tory Wipeout doskonale sprawdzają się na różnych rodzajach imprez plenerowych. W zależności od imprezy dostosowujemy układ ustawienia urządzeń oraz ich wybór.


Piknik firmowy, cechuje duża ilość uczestników, oraz obecność zarówno dzieci jak i dorosłych. Dlatego najlepiej jest stworzyć wiele oddzielnych stacji, aby uczestnicy mogli korzystać według własnych oczekiwań.
Impreza integracyjna, to najczęściej zgrana ekipa z pracy. Dla nich najlepsza będzie SZTAFETA ZESPOŁOWA, gdzie będą mogli rywalizować między sobą i doskonale się bawić.
Zawody zespołowe, zawodnicy połączeni w zespoły, rywalizują w wielkim wyścigu z przeszkodami oraz zdobywają punkty na torach przeszkód.
Impreza masowa, to często ogromna ilość uczestników szukających dla siebie atrakcji. Tory Wipeout dzięki sowim rozmiarom i wyglądowi, z daleka przyciągają kolejki chętnych. 

 

tor przeszkod ninja warrior wynajem poznan
dmuchany tor przeszkod ninja warrior na impreze

DLA KOGO PRACUJEMY

 

Najczęściej współpracujemy z organizatorami imprez, którzy szukają ciekawych pomysłów dla wydarzeń, które chcą przeprowadzić.

Obsługujemy imprezy dla: agencji eventowych, firm, hoteli, instytucji samorządowych, gmin.

 

APOCALYPTO WIPEOUT działa na terenie całego kraju.

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę, chciałbyś, aby uczestnicy mogli wejść na areny zmagań i rywalizacji Wipeout, wykonaj kilka prostych kroków.

  1. Zapoznaj się z naszymi urządzeniam
  2. Wybierz urządzenia, które najbardziej Cie interesują
  3. Napisz nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z następującymi informacjami:
  • które tory mamy wycenić
  • jaki jest termin imprezy
  • gdzie odbywa się impreza
  • jak długo ma trwać impreza

A my przygotujemy dla Ciebie konkretną ofertę cenową.
Jeżeli nie wiesz, które tory sprawdzą się najlepiej, napisz nam maila opisując rodzaj imprezy, a my doradzimy najlepsze rozwiązania.

 

tor przeszkod ninja warrior event

 

 

 

 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event