Dmuchane tory przeszkód 2021

Utworzono: poniedziałek, 19 kwiecień 2021 12:28

Dmuchane Tory Przeszkód WIPEOUT 2021

Co przygotowaliśmy na nowy sezon imprez plenerowych ?  

 

Kiedy przygotowywaliśmy się do sezonu 2020, nikt nie wyobrażał sobie, że może przyjść epidemia światowa, która zdominuje życie społeczne, gospodarcze, media a także wszelkie wydarzenia plenerowe.


Po ponad roku zamrożenia wszelkich wydarzeń o charakterze kulturalnym, sportowym, rozrywkowym, w końcu widać nadzieję, na powrót do normalności i odmrożenie strefy eventowej.


Nie możemy się już doczekać, kiedy znowu zobaczymy tłumy na imprezach plenerowych, oraz kolejki chętnych na wejście na areny zmagań WIPEOUT.


W sezonie 2021 przygotowaliśmy nowe atrakcje plenerowe, dmuchany tor przeszkód Challenger oraz mniejsze tory: Indiana oraz Wieża.


Challenger to długi na 23 metry tor przeszkód, który doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach o charakterze masowym, integracyjnym czy zawodach firmowych. Tor składa się z licznych przeszkód, które trzeba pokonać, a także ogromnej wieży, na którą trzeba się wdrapać a następnie wykonać ogromny skok z wysokości. Jesteśmy pewni, że tor ten będzie prawdziwym hitem roku 2021.


Tor Indiana został tak nazwany ze względu na jego charakter. Wymaga szybkiego biegu przez liczne przeszkody, omijanie dmuchanych pali, unikania nadlatujących kul. Urządzenie składa się z dwóch oddzielnych torów, dlatego umożliwia rywalizację w parach lub zespołach w tym samym czasie.


Wieża, to wysokie urządzenie, na które trzeba się wdrapać, aby oddać wielki skok w dół. Wyjątkowe emocje, które towarzyszą skokowi, dadzą wiele radności i śmiechu.


W tym sezonie przygotowaliśmy także nową strefę dla najmłodszych uczestników, dla dzieci, które są jeszcze za małe na duże zjeżdżalnie oraz zamki do skakania. Strefa składa się z bardzo kolorowych, bajkowych zameczków – które, doskonale sprawdzą się dla dzieci do 5 lat. Małe, kolorowe zamki przeniosą dzieci w bakowy świat.


Do dyspozycji pozostaje także nasza specjalna strefa wirtualnej rzeczywistości. Doskonały pawilon VR, zawiera kilka stanowisk, przenoszących uczestników imprezy w świat wirtualny, gdzie mogą doznawać emocji o jakich nie mają pojęcia.


Emocje, adrenalina, dużo ruchu to najlepszy sposób, żeby zapomnieć o czasie epidemii. Już niedługo wystartujemy znowu pierwszych zawodników na arenach zmagań wiepout. Już niedługo zaczniemy wpuszczać uczestników na gigantyczne tory przeszkód wiepout.
Nie możemy się już doczekać kiedy znowu wyruszymy w całą Polskę: Warszawę, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Łódź, Szczecin, i wiele innych miejsc.Epidemia zmieniła dużo także w naszym myśleniu, wielu już zapomniało jak to jest widzieć wiele tysięcy ludzi w jednym miejscu, bez maseczek, podających sobie ręce, ale wierzymy, że ten stan jak nagle się zaczął tak nagle opuści nasz życie i będziemy wrócić do normalnego życia i zabawy.


Wiele miesięcy zamknięcia w domach, sprawiło, że wszyscy już się nie mogą doczekać, kiedy będzie można się już wspólnie spotykać, bawić, uprawiać sport, kibicować swoim zespołom. Podobnie my, nie możemy się doczekać, kiedy znowu to wszystko wróci.

 

 


Radosław Bąk 


 

DLACZEGO WYBRAĆ APOCALYPTO  ?

 • SPRZĘT: Pochodzi od najlepszego producenta tego typu urządzeń

 • ATESTY: Wszystkie tory i inne atrakcje posiadają atesty  

 • NOWOŚCI : Tory przeszkód pochodzą z nowych kolekcji 

 • ESTETYKA: Dbamy o elementy jak: ogrodzenia, trawniki, jednolity wygląd 

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Godnie reprezentujemy zleceniodawcę

 • ELASTYCZNOŚĆ: Zawsze staramy się szukać najlepszego rozwiązania 

 • PROFESJONALIZM: Zapewniamy profesjonalną obsługę 

APOCALYPTO - Dmuchane tory przeszkód

 • CAŁA POLSKA: Obsługujemy imprezy plenerowe w całym kraju

 • DOŚWIADCZENIE: Braliśmy udział w eventach dla największych firm w Polsce 

 • OPRAWA WIZUALNA: Nasze urządzenia są zawsze  zadbane i estetyczne

 • OBŁSUGA: Dbamy o jakość obsługi podczas imprez

 • DESIGN: Czarno-czerwony wygląd torów nadaje charakteru całej strefie wipeout

 • ZESTAWY TEMATYCZNE: Atrakcje dla dzieci w spójnych kolekcjach  

 • WYBÓR: Szeroki wybór różnych urządzeń 

 

 

Obsługujemy eventy w całej Polsce

Zaproś nas na Twój event