Tor przeszkód Ninja Warrior

 

Tor przeszkód Ninja Warrior to poligon dla prawdziwych wojowników. Wiele przeszkód, trudności i pułapek, które trzeba pokonać w jak najlepszym czasie. Rywalizacja indywidualna lub zespołowa na najwyższym poziomie.


Zamień uczestników eventu w wojowników Ninja Warrior, wprowadź na areny zmagań, przeprowadź zawody indywidualne lub zespołowe.

 

Zawody na imprezie w stylu Ninja Warrior w całej Polsce.

 

tory giganty na turniej

Wynajem torów Ninja Warrior

 

Wynajem torów Ninja Warrior na imprezy w całej Polsce. Gigantyczne rozmiary, niesamowity wygląd i mocne wyzwanie. Tory przeszkód popularne z programu telewizyjnego Ninja Warrior to coraz bardziej popularny element każdej imprezy plenerowej nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci.

Postaw na emocje, zaangażowanie i determinacje – postaw na Apocalypto!Oferujemy wynajem toru przeszkód Ninja Warrior na eventy, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, duże pikniki firmowe oraz imprezy masowe.

 

Ninja Warrior na imprezę

Ninja Warrior na imprezę to silny punkt programu. W zależności od koncepcji wydarzenia, tory doskonale sprawdzą się do wejść indywidualnych, jak i rywalizacji zespołowej.

Tory przeszkód Ninja Warrior na imprezie integracyjnej pozwolą na przeprowadzenie zawodów zespołowych. Na dużej imprezie masowej, pozwolą na zmagania indywidualne zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Tory z przeszkodami Ninja Warrior, dostarczają emocji nie tylko zawodnikom, ale także obserwującej całe zmagania publiczności.

Impreza w stylu Ninja Warrior

 

Chcesz zorganizować impreza w stylu Ninja Warrior? To coraz częstszy motyw podczas imprez firmowych, integracyjnych, pikników.


Eventy, na których pojawiają się aktywne formy zabawy są coraz bardziej popularne wśród organizatorów.

Mamy gotowe schematy rywalizacji indywidualnej lub zespołowej podczas imprez. Każdy tor przeszkód to oddzielna dyscyplina i wzywanie do pokonania. Każdy tor Ninja Warrior to arena zmagań i rywalizacji.

Ninja Warrior na eventy

 

Tory Ninja Warrior doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych, piknikach firmowych, imprezach integracyjnych, imprezach typu teambuilding, festynach.


Oferujemy wynajem torów Ninja Warrior na imprezy w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Bydgoszcz, Opole, Zielona Góra, Kalisz, i wiele innych.

Zaproś Apocalypto na swój event! Zrób imprezę w stylu Ninja Warrior!

 

GALERIA