IMPREZA Z NINJA WARRIOR

 

Znane z programów telewizyjnych zawody Ninja Warrior, to pokaz sprawności fizycznej zawodników, śledzony przez tysiące ludzi. Duża różnorodność przeszkód do pokonania sprawia, że program jest interesujący a uczestnicy budzą podziw publiczności. Zawodnicy muszą nie tylko pokonać wszystkie trudności, ale muszą to zrobić w jak najlepszym czasie, ponieważ rywalizują z innymi uczestnikami o zwycięstwo.

Zawodnicy mają za zadanie pokonać tor złożony z wielu przeszkód, gdzie muszą się wspinać, omijać pułapki, przeskakiwać podesty, czołgać, podciągać na ramionach, skakać, biegać, ślizgać i wszystko to zrobić w jak najlepszym czasie.

Teraz na Twoja impreza może być w stylu Ninja Warrior!
tory giganty na turniej

ZAWODY W STYLU NINJA WARRIOR

 

Niezwykłe zawody odbywają się przy wielkiej owacji publiczności, która żywo reaguje na każdą pokonaną przeszkodę na drodze wojowników.

Już nie jesteśmy skazani jedynie na oglądanie zawodników w telewizji, teraz każdy może wejść na areny zmagań i rywalizacji i podjąć wyzwanie na torach Ninja Warrior. Najlepiej to zrobić podczas imprez plenerowych, które zawsze przyciągają wielkie zainteresowanie.

Wielkie wyzwanie i wielka atrakcja dla wszystkich uczestników, emocje i rywalizacja!

Sprawdź nasze TORY NINJA WARRIOR.

 

NINJA WARRIOR NA TORACH PRZESZKÓD

Doskonale w tym celu sprawdzą się dmuchane tory przeszkód, które mogą być obecne na każdej imprezie plenerowej oraz imprezie na hali sportowej w Polsce. Tory przeszkód to gigantyczne urządzenia, które są wypełnione dużą ilością przeszkód do pokonania. Każdy tor stanowi oddzielne wyzwanie, całkowicie oddzielną dyscyplinę dla uczestników. Duża ilość torów, sprawia, że możemy ułożyć taką ścieżkę dla wojowników, jaką tylko chcemy.

W zależności od koncepcji imprezy wejścia mogą być indywidualne jak najczęściej jest podczas imprez masowych. Można także przeprowadzić zawody indywidualne lub zespołowe. Wtedy zawodnicy zbierają się w drużyny, i na zasadzie sztafety pokonują wszystkie przeszkody na ich drodze w jak najlepszym czasie. Drużyna, która zrobi to najszybciej wygrywa konkurencję. Impreza Ninja Warrior na dmuchanych torach przeszkód to wyjście poza sztywne schematy.

 

PRZYGOTUJ IMPREZĘ DLA WOJOWNIKÓW 

 

Zawody w stylu Ninja Warrior na imprezy  to doskonały pomysł na wszelkich wydarzeniach o charakterze integracyjnym, na piknikach firmowych a także na imprezach gminnych do lokalnych społeczności, gdzie wszyscy się znają i wzajemnie sobie kibicują.

Aby przygotować imprezę z torami Ninja Warrior w pierwszym kroku najlepiej jest sprawdzić, na czym polegają zadania na poszczególnych torach, aby wybrać te, które najbardziej nas interesują. Tory doskonale sprawdzą się zarówno dla dorosłych jak i dzieci i młodzieży. 

Przeprowadzenie zawodów podczas naszej imprezy plenerowej z pewnością będzie niezwykle atrakcyjne dla uczestników oraz publiczności, a przeżycia zostaną z nami na długo.

WYNAJEM TORÓW NINJA WARRIOR

Dmuchane Tory Wipeout nie tylko dostarczają niesamowitych emocji podczas zawodów drużynowych czy indywidualnych, ale także doskonale się prezentują w czasie imprezy. Gigantyczne rozmiary, czarno – czerwony design, to najlepsza oprawa wizualna każdego eventu.

Szukasz pomysłu na imprezę, którą organizujesz? Wyjdź poza ramy tego wszystkiego co było do tej pory, i pozwól uczestnikom zakosztować wyzwania, rywalizacji i najlepszych emocji.

Wynajem torów Ninja Warrior oferujemy w całej Polsce. 

 

DLA KOGO PRACUJEMY

 

Najczęściej współpracujemy z organizatorami imprez, którzy szukają ciekawych pomysłów dla wydarzeń, które chcą przeprowadzić.

Obsługujemy imprezy dla: agencji eventowych, firm, korporacji, hoteli, instytucji samorządowych, gmin.

Ninja warrior na eventach i imprezach firmowych w całym kraju: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Katowice, Rzeszów, Kielce, Budgoszcz, Gdańsk, Opole i wszystkie inne. 

Sprawdź jakie tory przeszkód najlepiej sprawdzą się na twojej IMPREZIE NINJA WARRIOR

 

 

 

ZAPYTAJ O NINJA WARRIOR

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę, chciałbyś, aby uczestnicy mogli wejść na areny zmagań i rywalizacji Ninja Warrior, wykonaj kilka prostych kroków.

  1. Zapoznaj się z naszymi urządzeniam
  2. Wybierz urządzenia, które najbardziej Cie interesują
  3. Napisz nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z następującymi informacjami:
  • które tory mamy wycenić
  • jaki jest termin imprezy
  • gdzie odbywa się impreza
  • jak długo ma trwać impreza

A my przygotujemy dla Ciebie konkretną ofertę cenową.
Jeżeli nie wiesz, które tory sprawdzą się najlepiej, napisz nam maila opisując rodzaj imprezy, a my doradzimy najlepsze rozwiązania.

 

GALERIA